Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Öntöttvas osztott serpenyőben...

Öntöttvas osztott serpenyőben hogyan lehet egyszerre elkészíteni a különböző húsokat, zöldségeket?

Figyelt kérdés
Érdemes beruházni rá (egyszemélyes háztartás) az alapanyagok különböző sütési ideje miatt?
2018. márc. 21. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán.

Ezt csak akkor tudnád rendesen használni, ha elöre tudod, melyik alapanyag pontosan hogy puhul és nem egyszerre kezdeni sütni öket.

Az nem nagyon müködik, hogy elöbb kiszeded azt, amelyik jó, mert az osztott forma miatt nem egyszerü.


Én inkább vennék két vagy három kisebb serpenyöt, vagy egy nagyobban készíteném úgy a kaját, hogy egymás után teszem bele ez egyes összetevöket olyan sorrendben, ahogy megpuhulnak.

2018. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2018. márc. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!