Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bolti hamburgerhúsból Milánói?

Bolti hamburgerhúsból Milánói?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lenne?

2018. ápr. 16. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
milyen a hamburgerhús?
2018. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A milánói gombából és sonkából készül.
2018. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Egészségedre, nem tudod szétszedni, szóval hagyjuk, meg a milánói gombából készül.
2018. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha a "hamburgerhús" (ugyan nem tudom, mi az) nincs füszerezve, akkor ugyanúgy lehet használni, mint más darálthúst. Ha füszerezve van, akkor attól függ, milyen füszerek vannak benne.


A milánóban meg eleve nincs hús, csak sonka és gomba.

2018. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bolognaira gondoltam. Ilyen sima natúr.
2018. ápr. 16. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

#5

Lehet, ha szét tudod nyomkodni darált hús állagúra.

Most nem tartok neked előadást az igazi bolognairól, gondolom úgyis porból csinálnád és akkor a hamburgerhús a legkisebb probléma.

2018. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már nkább löncsből *kempinges milánói <3 *
2018. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor kidobom, csak nem akartam, hogy kárba vesszen. Azért valami szörnyűt sem akarok.


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. ápr. 16. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
nem feltétlenül írnak jókat, biztos függ a fajtájától is, de én simán tudtam használni chilis babba darált hús helyett. pedig az is ilyen olcsó 50% hústartalmú volt... meg kell mikrózni míg ki nem olvad, utána egy nem túl gusztusos pép lesz belőle, azon átmenni késsel mintha nagyon apróra próbálnád felvágni. ha ezután serpenyőbe rakod és alaposan szétnyomkodod fakanállal akkor a darát húshoz igen hasonló állag jön létre. attól függ mennyire zsíros egy kis olajat engedhet, azt le kell szedni az oldalra döntött serpenyőből kiskanállal. szükségmegoldásként simán el tudom képzelni hogy működhet bolonyaiként
2018. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!