Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szafi pizza lisztet milyen...

Szafi pizza lisztet milyen arányban keverjem tk zabliszttel?

Figyelt kérdés
Nem ízlik “magában”, ezért szeretném keverni valamivel, de nem vagyok túl nagy konyha tündér és nem igazán tudom milyen arányban kellene.
2018. jún. 18. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám fele-fele arányban. ha nem érződik rajta túlságosan, legközelebb kicsit több szafi lisztet tennék bele.
2018. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

szerintem helyettesitsd a szafi lisztet barmi massal 100 %-ban, azzal meg eheto pizzat is suthetsz a vegen. :D

nem ertem mire jo ilyen pot anyagokkal kiserletezni, ha pizzat akarok enni, akkor pizzat eszem. nem fog hizlalni, mert nem fogom minden nap enni es nem este 11kor ulok neki, ill nem vagok be egy egeszet, maximum par szeletet, aztan pedig lemozgom a plussz kaloriat.

2018. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!