Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Töltött zöldségekhez milyen...

Töltött zöldségekhez milyen körítést adnál?

Figyelt kérdés

A krumpli-rizs-tészta nem érdekes, valamilyen vegyes zöldséges körítést keresek, ami illik a töltött zöldségekhez - most padlizsán, édesburgonya és gomba, de sokszor van más féle is.

Orvosi rendeletre nem jöhetnek a hagyományos köretek szóba, ebbe légy szíves ne kössön senki bele!

Nagyon köszönöm, ha segít valaki.



2018. júl. 16. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ragaszkodsz a körethez? Amikor én ilyeneket készítek én pl nem eszem hozzá mást, hiszen ott van maga a zöldség amit töltöttél.
2018. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Bulgur, kuszkusz, lencse
2018. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Töltött zöldségekhez nem szoktam köretet készíteni. Zöldséget zöldséggel meg nem tálalnék, elég tömény lenne úgy.

Esetleg édesburgonya-chipset csinálnék hozzá, azt lehet mellé ropogtatni, kicsit könnyítene az egészen.

2018. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat.

Igen, szeretnék mellé körítést, mert a töltött zöldség van "hús helyett", és önmagában kicsit kevés egy komplett étkezésre.

A masodik válaszoló ötletei is jók, csak nem zöldségesek, de ettöl függetlenül köszönöm.

2018. júl. 16. 18:12
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, pontosan milyenek ezek a töltött zöldségek, de esetleg valamilyen saláta is passzolhat hozzá köret helyett? :)
2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es teljesen jót írt. De kérdezném, ha már egyszer a zöldség is zöldséggel van töltve hús helyett, akkor mégis milyen köretet tudnánk még ajánlani a hagyományos köreten kívül, vagy amit a 2-es írt, esetleg tényleg a burgonyachips? Töltött zöldség töltött zöldséggel és zöldséges köret? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem.

Próbálnék segíteni, de ez alapján hogy:

"valamilyen vegyes zöldséges körítést keresek, ami illik a töltött zöldségekhez"

Rukkola? Az sem laktat jobban, mert ugye azt is írtad, hogy nem laktató. Vegyél egy mexikói mixet, csinálj kefírből, vagy natúr joghurtból öntetet (fűszerezés ízlés szerint). Ilyesmire gondolsz?

2018. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt persze értem, hogy miért nem lehet hagyományos köret, rosszul fogalmaztam. De valamilyen öntetes cuccra gondolsz?
2018. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
svéd gombasaláta, franciasaláta, görög saláta, lencsesaláta
2018. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A salátaák jó ötlet, köszi.


77%-os, nem az a gond, hogy nem laktat, hanem túl unalmas csak egyfélét enni egy evésre, ezért keresnék valami más jellegü zöldségételt körítésként. Tudom, kicsit nehéz megérteni, meg nekem is nehéz elmesélni, mit is szeretnénkNeked is köszönöm a segítséget!

2018. júl. 16. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Főzeléket valamilyent.
2018. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!