Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Magyar ételek slow cooker-ben?

Rosiegirl kérdése:

Magyar ételek slow cooker-ben?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom slow cooker edény vásárláson, de nem tudom mennyire éri meg számomra ugyanis többnyire hagyományos magyar ételeket készítek. A neten mindenütt csak külföldi recepteket találok magyarul. Van-e valakinek ötlete tapasztalata hagyományos magyar ételekkel a lassú főzőben? Köszi

#recept #lassú főző edény
2018. júl. 28. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

A slow cooker egy átverés. Agyagedény, jénai tál, vaslábos: minden kultúra ezeket használta, használja, sütőben és tűzön is, lassú főzésre.


Minden egybensült, minden raguétel, és az egytálételek elkészítésére alkalmas, a sólettől a marhaoldalasig.

2018. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölt, levesek, raguk...bármit főzhetsz benne, csak a saját kreativitásod szabhat határt.
2018. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tekintesz hagyományos magyar ételnek, tokányt, gulyást, pecsenyéket, marha- és vadpörkölteket kiválóan el lehet készíteni benne. Egy isteni vörösboros marhapofa pl. lassú főzéssel, pontosabban párolással a legjobb. Abban egyetértek az elsővel, hogy tök fölösleges ehhez slow cookert venni, én is nézegettem egy időben, de ami tényleg profi, pontos hőfokkal, időzítővel stb., az igen húzós áron van. Rendszeresen készítek alacsony hőfokú technikával ételeket a saját szimpla villanysütőmben, amin beállítható a pontos hőfok, Pataki-tálban, agyagfazékban, jénaiban, néha szimpla tepsiben alufóliával lefedve, késő este beteszem, reggel-délelőtt kész, és melegen marad ebédig.
2018. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ludaskása, zúzapörkölt
2020. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!