Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó napot kívánok! Mit gondolna...

Dr_beverineki_farkas kérdése:

Jó napot kívánok! Mit gondolnak mi lehet ez az eszköz?

Figyelt kérdés
Amint látszik a legelső kommentben a linkek alatti fotókon több élethelyzetben is ki lett próbálva ez a silány műanyag tárgy de megfejtést nem sikerült találni vele kapcsolatban. Kérem írjanak egy üzit vagy egy válasz kommentet Dr. Beverineki-Kemény Farkas várja a válaszokat!
2018. aug. 28. 13:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Itt találhatóak a fotók!


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. aug. 28. 14:10
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

HA még kisebb képeket tettél volna fel, akkor még kevesebb esély lenne felismerni bármit is rajta!


Tegyél fel normális méretü fotókat, akkor kapsz választ!

2018. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom a kedves válaszoló kommentelőket de nem vagyok egy nagy kompjuter zseni most sikerült talán normális méretben feltölteni őket, várom a válaszokat!


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. aug. 28. 14:22
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

"Kérem írjanak egy üzit vagy egy válasz kommentet Dr. Beverineki-Kemény Farkas várja a válaszokat!"


Hát ne haragudj, ne nagyon kell röhögnöm! :D Hány éves vagy?

2018. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Dr. Beveri neki kemény farkas! Nem tudom. :) Valami csipesz, vagy fogó.

A felhasználói neved, meg a stílusod valahogy nem passzol. Mondd, hogy csak hülyéskedsz!

2018. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 pokol az eletem válasza:
13%
Szia Farkas! :)
2018. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
73 vagyok, rokkant nyugdíjas, nagypapa. Könnyen felejtek ebben a kórban ezt pedig évekkel ezelőtt vehettem ezért nem tudom mire való, kérem tényleg segítsenek mert ez most nem az a bizonyos vicc kategória, hanem a "Konyhai praktikák" amint látszik.
2018. aug. 28. 14:36
 8/26 pokol az eletem válasza:
58%
Jó napot! Szerintem egy csipesz, csak nagyon nagy! Remélem segítettem!
2018. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de most már baromira érdekel :D

Valaminek a formázója lehet, sütiknek szokott hasonló tetejük lenni, de mi az, amit szépen ki lehet venni a műanyagból a "formázás után"? Fogalmam nincs.

2018. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam formálni vele dolgokat de az inkább fájt mint formássá tette volna azokat. Úgy gondolom ez a válasz nem felel meg a valóságnak. Várom a többi válaszokat!
2018. aug. 28. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!