Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ujdonsült menyecske vagyok es...

Ujdonsült menyecske vagyok es nem sokat ertek a fozes tudomanyahoz. Mit jelent az a kifejezes hogy ZÖLGYE?!

Figyelt kérdés
Most kezdem kitanulni csinjat-binjat, viszont a mai napon oszinten csalodotta valtam. Eleg sapadtas lett a soskam, es furcsan kezdett bugyogni. És most eszembe jutott, hogy a nagymamám mindig mondta, hogy ilyenkor tesz bele egy kis zölgyét. De mi az a zölgye?

2018. szept. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Cica... csináld inkább azt, amihez értesz, amivel annyira elbűvölted a férfit, hogy feleségül vett. “zölgye”... 🤦🏼‍♀️
2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Zöldje vagyis, nálunk legalábbis, a zöldségek zöldje, az ehető levelek.
2018. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
És szerinted EZ humor ...
2018. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A sóskának sápadtnak is kell lennie, mivel világos rántás kell bele:D


Kevered a szezont a fazonnak. A sóska nem spenót. A spenótnak van mély sötét szine:DD

Remélem az urad jól főz, mert ha nem pár évig éhen maradtok:DD

2018. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Sápadt a sóska? Csak nem beteg? Elvinném orvoshoz kivizsgálásra.
2018. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki így kezdi, senki nem születik úgy, hogy tud főzni. Ne emlékezetből próbálj kaját készíteni, az majd később fog menni, hanem keress a neten részletesen leírt recepteket.
2018. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

6


Nekem az exem édesanyja tanította a főzés alapjait, mert anyámra nem számíthattam, mert anyám mindent "érzéssel" főz. Abból meg ugye egy kezdő nem tanul semmit.

A lányomnak már átadtam mindent idén nyáron már főzött, és az alapok is meg vannak neki, úgy hogy éhen halni már nem fog:D

2018. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unatkozol, vidd inkább az ágyba az ebédet. Vasárnap van.
2018. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A zölgye valaminek a zöldje.


És minden bugyog, ha főzöd. A sóska is.

2018. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
A "ZÖLGYE" az, ami a nyelvtan órából kimaradt...
2018. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!