Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tojásrántotta + ételízesítő....

Tojásrántotta + ételízesítő. Volt akinél szintén nagyon rossz ízt eredményezett?

Figyelt kérdés

Mindig csak sót rakok rá, de most be akartam újítani, aztán nem lett jó.

Az a baj, hogy nem is tudom milyen márkájú az ételízesítő, mert már régebben átöntöttem egy dobozba. Nem tudom milyet vettem.



2018. szept. 15. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Én mindig ételízesítővel eszem a tojásrántottát- Sőt ha bundás kenyeret csinálok akkor is delikátot szórok bele. IMádom..
2018. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól szokott sikerülni. Egyébként nagyapám Maggi ízvarázst, és sót használ. Nem tudom, pontosan mibe és mennyit tesz, de hasonlót sehol nem ettem, és még nekem sem sikerült utánoznom.
2018. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok ételízesítőt szórtál rá, nekem sem ízlik így.

A tojás csak sóval szeretem, ha fel akarom dobni, reszelek rá egy kevés sajtot, vagy finomra vágott snidlinggel, és őrölt pirospaprikával szórom meg.

2018. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sózni-borsozni szoktam. Nagyon-nagyon ritkán használok ételízesítőt.

Tojásrántottát viszont mindig picit variálom. Ha van kolbász, megpirítom picit, majd arra kerül a tojás-massza. Ugyanígy tök jó paprikával is, vékony csíkokra vágva dinsztelem kicsit.

Néha teszek bele sajtot, de egy kanál tejföllel, icipici tejjel is nagyon jó.

Fűszereket leginkább majorannát vagy bazsalikomot használok.

Meg mellé paradicsom. Hmm...

2018. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!