Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan "bűnöztök" a kelkáposzt...

Hogyan "bűnöztök" a kelkáposzta főzelékkel?

Figyelt kérdés

Eddig nem bonyolítom el túlzottan.

-kelkáposzta és burgonya reszelve

-ételízesítő

-kevés olaj és liszt

-paprika , bors


Kíváncsi lennék, hogy mi mindent nem szégyelltek belerakni ? :)

tejfől ?

nokedli ?

tudomisén?


2018. okt. 3. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Táplálkozásban nekem ott kezdődik a bűnözés, hogy megeszem a szomszéd házikedvencét, esetleg őt magát...


Nos, mi nem reszeljük a cuccokat, hanem vágjuk (a krumplit főleg nem valami apró kockákra) és semmi mást nem rakunk bele, mint amiket írtál (hacsak köményt nem, mintha ebbe az kéne nálunk, nem én főzöm ezt az ételt). Esetleg én tejfölt, bár mivel alapvetően laktózmentesen élek, az sokszor áltejföl, ami ennél az ételnél még akár működhet is.


A szégyenérzet nem jellemző rám a konyhában, a kísérletezés annál inkább :D De ez az étel egyszerű és maradjon is úgy.

2018. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Kelkáposztabűnözés? Ne szórakozz már, edd meg jóízűen amit akarsz, mert ha márúgyis megeszed, akkor minek vergődni és szégyenkezni miatta?


Na mindegy, én semmi főzeléket nem lisztezek, a zöldség jó felét botmixerrel pürésítem, attól lesz sűrű nálunk, nem rántás-habarástól. Tejfölt és tejszínt viszont használok, ha attól finomabb az étel. A kelkáposztát konkrétan nem szeretem főzeléknek, inkább frankfurti levest főzök belőle.

2018. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ne ..ssza már meg... :)

Ez az egyetlen főzelék amit hajlandó vagyok megenni.

2018. okt. 3. 22:44
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Hogy az istenbe lehet bűnözni egy kelkáposztafőelékkel? o.O Na mindegy, az enyémben van kolbász is.

Küldj utána még egy csokifagyit, hogy legyen valami értelme bűnözni... :D

2018. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Mit akarsz?
2018. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A köménymagot kifelejtetted! Remélem azt raksz bele!
2018. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Én csak sót teszek bele, szerintem bűn ételízesítőt belerakni, és a paprika, bors is elég fura benne.
2018. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis helyesbítek, sót és köménymagot teszek bele ízesítésnek.
2018. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ma raktam bele először őrölt köményt meg majorannát.

Olvastam egy receptben, gondoltam kipróbálom.

2018. okt. 3. 23:20
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as.


Nem szoktál bele paprikát tenni ?

Akkor sárgás-zölden eszed ?

2018. okt. 3. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!