Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet-e sütőtököt a fenti...

Lehet-e sütőtököt a fenti tűzhelyen elkészíteni, és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert az albérletünkben nincs sütő csak tűzhely van. Viszont szeretném a páromat meglepni sütőtökkel, mivel most lassan ennek van szezonja.Lehet, hogy buta kérdés kérlek emiatt ne támadjatok be, csak szeretném tudni hogy lehetséges-e és ha igen, akkor hogyan tudnám elkészíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2018. okt. 11. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzőlapra gondolsz?
2018. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütő nélkül a helyedben én sütőtök krémlevest csinálnék, feltétnek tökmagot pirítanék rá.
2018. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen a tűzhely, de az biztos, hogy sütőtökhöz sütő kell.

Nincs valami szimpatikus szomszéd, vagy barát aki megengedné, hogy nála megsüsd?

2018. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sült változatban se drága.. nincs macera, és biztosan jó.
2018. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek mentén fogok makd gondolkodni! :)
2018. okt. 11. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi szoktunk serpenyőben sűtőtököt készíteni.

Serpenyőben egy kis vajon fedő alatt puhára párolom, nem kell rá víz se, csak kis lángon párold meg. Ha már puha, akkor fedő le, nagyobb láng, hogy egy kicsit meg tudjon pirulni is, lesz egy kis kérge. Isteni :)

2018. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az így sütött sütőtököt teheted rizshez is, akár még több féle zöldséggel is. Nagyon fincsi :)
2018. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mikróban szoktam párolni. Meghámozom, falatnyi darabokra vágom, és megszórom kevés barnacukorral, ez pótolja némileg a karamellás ízt. Pár perc alatt elkészül,
2018. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-7-nek! Köszi a tippet, kipróbálom!

8-nak! Ha csíkokra vágod, mint a makarónit és úgy egy kicsit akár mikróban, akár üres teflonban átpuhítod, őrölt dióval megszórva imádom!! Próbáld ki! :)

2018. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6-7-8as válaszolóknak is nagyon köszönöm én is kipróbálom!😊😊😊
2018. okt. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!