Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Konyhai praktikák

A kérdés

Házi babakeksz tartósítás?

Ha sütök házi babakekszet amiben csak tönkölykisz,zabliszt,alma,ès kevès olaj van hogyan tároljam hogy tovább meg maradjon? Egyszer sütöttem csatos üvegbe tettem de a 3.napon dobhattam ki mert penèszt vettem èszre rajta..esetleg van ötletetek? Nem szeretnèk boltit venni tele cukorral,pálma olajjal aromával...

dec. 6. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ha lefagyasztod fél évig biztosan eláll.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 6. 19:34 Privát üzenet
Babakeksz? Pontosan milyen keksz. Amúgy rakd fagyaztoba, s ha kell vegyél ki belölde egy adagnyit.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 6. 22:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Zabliszt,tönköly búza liszt,alma,olaj össze keverve felvágva sütve ennyi az egèsz.Csak egy kis tuningnak szánom az alma-banán pürèbe. Egyèbkènt a fagyasztás nagyon jó ötlet köszönöm szépen. Nem sütöttem sokat csak max egy hètig kène hogy elálljon hogy mègse minden másnap kelljen sütnöm. De akkor beteszem a fagyóba. :)

# 3/3Időpont dec. 6. 23:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom a penészt a fagyasztóláda belsejéből eltüntetni?
Chili krémet hogy tegyem el, hogy tartósítsam?
Nyári alma tartósítás fagyasztás nélkül?
Hogyan lehet olyan eperbefőttet készíteni amiben nem megy össze negyedére az eper?
Hogyan tartósítjátok a körtét?
Lecsó eltevés/tartósítás olajjal?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Konyhai praktikák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!