Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy estére ne álljon betonná a főzelék?

Figyelt kérdés
Most főztem két fazék lencsét, buliba viszem, de kb este 19 órától lesz elfogyasztva. Hogy lehet elérni,hogy addig ne álljon betonná?
2018. dec. 31. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmelegíted ugyanolyan lesz mint amikor főzted. Melegítéskor esetleg kevés vizet öntünk alá, ha nagyon sűrű.
2018. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell televágni két kg rántással
2018. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb rántást tegyél bele!
2018. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Durva buli lesz.
2018. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán (ha egy finom habarással készitenéd és) a rántásba dermedt lencseszemek ne kerüljenek egymástol hallotávolságon kivülre!
2018. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
De sokat fogtok fingani attól a sok lencsétől. Nem is kell oda petárda. 😀😀😀
2018. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Megfelelő mennyiségű víz? A rántással sok játszanivaló szerintem nincs, ami kell bele, az kell bele, kevesebb és több is ront rajta (legalábbis az én ízlésem szerint. bár a lencse oly finom, hogy simán megfőzve is megenném, de az akkor sem olyan).
2018. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!