Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hagyhatom kelni reggelig?

Hagyhatom kelni reggelig?

Figyelt kérdés
Fahejas csigat szeretnek csinalni.Gondoltam oszzegyurom az alapanyagokat es reggel nyujtom ki es toltom,stb.Nem lesz ez tul sok ido neki?mert 1 orat ir a recept.
2019. febr. 3. 20:58
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Ha hideg helyre tudod tenni, akkor hagyhatod.
2019. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kinthagyom a konyhapulton letatakarva,jo lesz?
2019. febr. 3. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőbe tedd!
2019. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy összeállítottad takard le folpackkal és tedd be a hűtőbe. Reggelig szépen lassan meg fog kelni. Sokszor szoktam így lassan a hűtőbben keleszteni a tésztát, sőt a kiflit megformázva sütőlemezen teszem a hűtőbe éjszára, és hideg sütőben kezdem sütni másnap reggel.

[link]

2019. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
99%
Ha a pulton hagyod, akkor túlkel és rossz lesz, ha a hütöbe teszed, akkor meg tökéletes lesz holnap!
2019. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor ha éjszakára a hűtőbe rakom a kelt tésztát formázva porélesztőt használok. Lassabban kel meg a tészta és nincs esélye túl kelni a hűtőben.Másnap megkenem meg felvert tojással majd hideg sütőben rakom be sütni amit a csigák behelyezése után 190 C°-ra állítok A lassú felmelegedés alatt, kb. 12-15 perc alatt készre sülnek a csigák és ez idő alatt még kelni fog a tészta kicsit.
2019. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!