Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A gulyáshús nem annyira zsíros?

A gulyáshús nem annyira zsíros?

Figyelt kérdés

A jelenlegi húsból készített gulyáslevest ki nem állhatom, mivel utálom a hájtól a lé tetején úszó húsdarabokat.

A gulyáshússal is így járnék?



2019. febr. 25. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha én a "jelenlegi hús", és a "gulyáshús" közötti különbséget értelmezni tudnám!
2019. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a marhának ilyen része, hogy "gulyáshús" :)

Meg más állatnak sem.

Olyan húsból csinálsz gulyást, amilyenből szeretnél. Bemész a henteshez, ha nem akarsz zsírosat, kiválasztasz egy szép sovány húsdarabot, és kész.

Sokan mondják, hogy csak a zsíros részekből jó a gulyás, vagy csak a lábszárból, csak a lapockából, csak ebből-abból, de szerintem ilyen nincs. Mindenkinek más az ízlése, máshoz van szokva, szerintem mindenki csinálja abból, amiből neki jólesik. Én combból szoktam, mert szintén nem szeretem a zsíros levest. Annyi,hogy veszek pár darab csontot, és hozzáteszem, mert jó ízt ad neki.

Bátran vegyél bármilyen sovány húst, és csinálj belőle gulyást a saját ízlésednek megfelelően!

2019. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom mi az a "jelenlegi hús"

A hozzáértők és a séfek szerint marhalábszárból ajánlott gulyást és pörköltet készíteni.

De abból csinálsz, amiből akarsz, leírták előttem.

2019. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
A "gulyáshús" alatt azt érted, amit már felkockázva, műanyag tálcán, lefóliázva adnak? Hát olyat semmiből ne vegyél. Ahogy írják, veszel soványat és kész.
2019. febr. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. febr. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!