Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerdán este vettem csirkecomb...

Szerdán este vettem csirkecombokat, betettem a hűtőbe (fémedényben lefolpackozva - most sütöttem meg zacskóban, de nincs olyan jó illata - a múltkori sütéskor szuperjó illat volt. Meg merjem enni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne. Másnap el kellett volna készíteni. Vagy ha nem, akkor fagyasztóba tenni.
2019. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
..és mi lesz, ha mégis eszem belőle? (csak úgy próbából)
2019. ápr. 14. 15:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem túl bíztató az illata. A múltkor olyan szupi volt az aer még utána két órával is - miután ettem belőle
2019. ápr. 14. 15:31
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezek szerint 5 napig állt a hütödben! (Meg ki tudja, mennyit elötte az üzletben) Nem tudom, miért csodálkozol, hogy büdös, friss húst maximum 2-3 napig illik tárolni, utána már jó eséllyel megromlik.

Szerintem dobd ki, és ne próbálgasd, mert ételmérgezést kapni nem vicces dolog!

2019. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nade nyersen nem volt büdös?
2019. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Banyek nincs ekkora nyomor hogy bomló húst süssünk , 1000 Ft kidobása helyett okádást kockáztatsz ?
2019. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nyersen sem volt túl jó szaga, de nem is vártam túl jó szagot úgy, mert fólia alatt volt 3 és fél napig.

Köszi, hogy lebeszéltek a fogyasztásáról.... a múltkorinak csodásan finom illata volt megsülve...ennek nincs

2019. ápr. 14. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg dobd ki. Csirkehússal nem jó játszani (de a többivel sem). Mondanám, hogy javít az emésztéseden, de viccnek is rossz lenne egy jó kis gyomorfájással kevert okádás:(
2019. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Simán hűtőben egy, nagyon maximum kèt napig tartható el a hús.

Ha tudod, hogy később akarod elkésziteni, akkor fagyasztó.

2019. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Magam sem gondoltam volna, de megálltam, hogy ne egyek belőle (haszonélvezők a szomszéd macskái. Maradt nekik még holnapra is). Ezután jobban odafigyelek...
2019. ápr. 15. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!