Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pogácsát ti gyorsan, vagy...

Pogácsát ti gyorsan, vagy lassan sütitek? Miylen hőfokon? Előmelegített sütőben?

Figyelt kérdés
A mi sütőnk bátrmit csinálunk vele,az alja megég a közepe alig sül át.Mit csináltok,hogy utána ne száradjon ki,vagy ne legyen kemény?

2019. ápr. 26. 18:10
 1/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Én általában 150-160 fokon sütöm 15-20 percig, mérettől függően.
2019. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 200 fokon szoktam sütni 20 percig, akkor lekapcsolom a sütőt és bent hagyom még 10 percre, a tepsit a sütő legfelső polcára teszem. Ha alacsonyabb hőfokon és tovább sütöm nekem is kemény lesz az alja. Nálunk hamar elfogy így nincs ideje kiszáradni, de ha letakarod konyharuhával nem szárad ki, ha marad másnapra esetleg akkor tedd zacskóba.
2019. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ezek az értékek hőlégkeverős sütőre vonatkoznak, de szerintem sima sütőben is jó lehet. Próbáld ki, hogy egy kis tepsiben teszel egy kis vizet alulra.
2019. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

180fokon,hőlégkeveréssel, amíg el nem kezd pirulni a teteje, utána le kapcsoljuk, és még 10percig bent hagyjuk

És így szokott jó lenni,

2019. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima gázsütőm van, nem légkeveréses. Nekem is mindig megégette az alját, a teteje meg nem sült meg. Ezt orvosoltam egy cseréppel. Benn van a sütőben sütés közben. Szépen eloszlatja a hőt.

Nincs hőfok mutató, mindent maxon smtök, elég gyenge a sütő.

Pedig Zanussu, 9 éves, újként vettük. Nem palackos.


Alig várom, hogy légkeveréses elektromos legyen. Azzal sokkal könnyebb.

2019. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az enyém is gázos.Sok nindent raktunk már a tepsi alá,kisebb nagyobb sikerrel. Persze valaki puhán szereti,valaki a zsúrpogit szereti,mert az kemény.Én szeretem,ha sokáig friss marad.Bár a tepertős annyira nem marad puha.Teljölös vagy a túrós és vajas is finom.
2019. ápr. 26. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz 1 db kerámia tetőcserepet. Azt tedd az aljába. Csodát fog tenni a sütőddel.

Na jó, ha nem is csodát, kihozza a maximumot egy nem légkeveréses gázsütőből.

2019. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!