Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Konyhai praktikák

A kérdés

Milyen egyszerű ételeket ajánlotok főzésben kezdők számára?

Előnyben részesítem a tojást és a krumplit (bár azt egyszer sütöttem ki csak, és odaégettem - lehet nem használtam elég olajat?), szeretem a tojást zöldségekkel keverni, meg az egyszerű tészta alapú ételeket (pl. spagetti).

Keress kérdéseket hasonló témákban: étel, sütés, főzés, konyha, tojás, krumpli, zöldség, kezdő, felvágott

jún. 10. 02:31  Privát üzenet  

A válaszok
Krumplis tészta, tojásos nokedli, sajtos tejfölös spagetti.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 10. 03:17 Privát üzenet
antiviral nevű felhasználó válasza:

Csinálj rántott tojást. Megfőzöd a tojást, félbevágod és bebundázod, mint a rántott húst! Mellé meg vagy krumplisalátát hagymával, vagy sült krumplit. Elrontani sem lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 10. 08:36 Privát üzenet
lehet lepontozni de akk is video info 1 egy az egyszerű toásos ételek mekkája:D

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 10. 09:52 Privát üzenet

Paprikás krumpli, krumpli főzelék, majonézes krumpli saláta, rakott krumpli,

Sajtos-tejfölös tészta, túrós tészta, krumplis tészta, grízes tészta,

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 11. 07:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyorsan, egyszerűen elkészíthető (húsmentes) egészséges ételeket írnátok reggelire és főételnek?
Milyen ételeket ajanlotok az iskolába vinni? (Szendvicsen kívül)
Sertespörköltet, csirkepörköltet főzés utan, finoman elkészitve mennyi ideig tárolhatok a fagyasztòban kiadagolva? Még milyen ételeket ajanlotok amit főzés után lefagyasztva tárolhatok?
Mennyi ido alatt szoktatok meg fogyokura akatt az egeszseges etkezest es a napontai 4-5-szeri kicsi adag eteleket? Milyen tornat ajanlotok nekem?
Milyen eteleket ajanlotok kiprobalni rosszevo kisfiamnak?
Mar unom a hagyomanyos eteleket szeretnek valami kulonlegeset kesziteni de ne legyen tul extrem se, mit ajanlotok?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Konyhai praktikák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!