Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gondolkodtatok mar sajat...

Gondolkodtatok mar sajat szakacskonyv irasan es kiadasan?

Figyelt kérdés
Persze, csak akkor, ha.van tuti jo receptjeitek amikkel tenyleg ujdonsagot tudtok bevinni mas emberek komyhajaba is.

2019. jún. 21. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kizárólag a családom számára, nem kereskednék vele.
2019. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2019. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is a gyerekeimnek írtam, az ő kérésükre.
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahhoz kellene egy könyvre való saját recept, legalább úgy 150. Annyi meg legfeljebb profiknak van, vagy egy bizonyos kajaféleség rajongóinak, akik sokat kísérleteznek. A kísérletezésről meg leszokik az ember, mert a legegyszerűbb dolgokra is kiscsillió változat van a neten. Volt, hogy azt hittem, hogy kitaláltam valamit, erre nem belefutok gyakorlatilag ugyanabba?! Megjelentetném és az lenne, hogy csak plagizáltam. Szóval nem. Esetleg egy blog.
2019. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem, de elkezdtem egy füzetet írni, saját rajzokkal. Olyan alapvető dolgokkal, hogy hányas szám hány fokot jelöl a tűzhelyen, meddig főzzük a tojást, hogy lágy legyen vagy kemény, milyen kávé receptek vannak, shake/smoothite/turmix varációk, milyen élelmiszerben milyen vitaminok vannak, stbstbstb ezek az első néhány oldalra. Onnanstól pedig jönnének a különböző receptek. Itt nem variálok már, bevált receptek követik majd egymást, tehát egy Eszterházy torta után a következő lapon lehet, hogy a világ legegyszerűbb spagetti recepje lesz. Úgy tervezem őket írni, hogy egyik oldalon lesz egy bevásárló lista (alapanyagok, miből mennyi kell az ételbe), a másik oldalon pedig az alaprecept lesz majd lépésről-lépésre, ilyen óvodásan kiírva:

× Két hagymát felaprítunk

× 1 dl olajon megpirítjük

× Ráburítjuk a fél kiló darált húst

Stbstbstb


És mindegyik oldalra lerajzolnám az adott ételt.


Szeretném ha majd a gyermekem megörökölné, ő pedig majd tovább adná a sajátjának és így tovább. :) Aztán lehet ha meghalok, kidobják a dohos cuccaimmal együtt, de akkor biztos, hogy kísérteni fogom őket. :D

2019. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy csecsemőnek minden vicc új.

Nem kell 150 vadonatúj recept ahhoz, hogy szakácskönyvet írj, csak korszerűsíteni kell a régi recepteket, és alkalmazni a modern főzési technikákat.

2019. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden csalad mashogy foz. Arra gondoltam leirom a sajat receptjeinket. Eleg jok..:)
2019. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és már írom is.
2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Saját szakácskönyv? Minek? Beírtam a google keresőbe, hogy "rakott krumpli". Több mint félmillió találatot jelzett [Nagyjából 589 000 találat (0,25 másodperc)]. Most komolyan a félmillió mellé írjak még egyet?
2019. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is írok és megspékelem családi történetekkel. A nagyszülőkről, rokonokról, gyerekkori élményekről.:)
2019. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!