Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai

A kérdés

A budapesti chinatownban hol lehet nyárson polipot (és hasonlókat) kapni?

Néztem egy videót a neten , és láttam azt a csilis polipot nyárson sütve , és nagyon megtetszett .

Érdekelne hogy a kínai nyegyedben hol lehet azt kapni ? Mivel a street food piac aug 31 kor zárt e jövő évig.

És az érdekelne hogy ha több helyen is van , akkor hol a jobb és melyik az a hely ahol lehet kapni ,de nem anyira flancos , beülős stb ???

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Budapest, Chinatown, Budapestchinatown, kínai, polip, tenger, 2020, Pest, Kőbánya, étel

szept. 11. 16:29  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Valaki aki volt már , tudna választ adni?

# 1/1Időpont szept. 13. 19:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki tart a konyhájában cserépben friss bazsalikomot, petrezselymet és hasonlókat, az minden hónapban vesz?
Hol lehet nagy kiszerelésű energiaitalt kapni? Pl kobrát vagy hasonlókat
Szülinapi bulit szeretnék tartani de nem tudom egy kis nassolni valónak mit készítsek vagy vegyek. Készítsek esetleg apró szendvicseket vagy vegyek valami apróságot? (Ropi, chips vagy hasonlókat)
Tudtok olyan kisboltot, üzletet Budapesten ahol lehet kapni lemosható tetkós rágót/chipset/hasonlókat?
Hol van az a különleges fagyizó Pesten, ahol pl. pacalfagyit és hasonlókat készítenek?
Magyarországon lehet kapni (emberi fogyasztásra alkalmas) szöcskét vagy hasonlókat?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Nemzetek ételei, italai rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!