Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van Magyarországon (lehetőleg...

Van Magyarországon (lehetőleg Budapesten) holland élelmiszerbolt?

Figyelt kérdés
Lay's Hamka's chipset szeretnék beszerezni, amit úgy láttam, hogy kizárólag Hollandiában vagy holland boltokban lehet kapni, de hiába kerestem rá, Magyarországon egy ilyen boltot sem találtam.

#Hamkas #holland bolt #holland élelmiszer
2019. okt. 21. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2019. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Miért lenne mégis?
2019. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kár. :( Reménykedtem, hogy van annak ellenére, hogy személy szerint én nem találtam meg.
2019. okt. 21. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendelni is hajlandó vagy, akkor itt találtam: [link]

illetve itt:

[link]

brutálisan drága a szállítás mindkét helyen, úgyhogy csak akkor ajánlom ha nagyon akarod azt a chipset, vagy ha össze tudsz szedni egy nagyobb rendelést - többféle holland terméket, nagyobb tételben, esetleg több emberrel összefogva, szétdobva a szállítási költséget.

2019. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!