Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ti szoktatok tonhal konzervet...

Ti szoktatok tonhal konzervet enni? Ha igen, milyen mennyiségben fogyasztjátok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán eszek, de szinte mindig van otthon. Ha sos-be kell összedobni valami meleg ételt és semmi nincs otthon, akkor használom fel paradicsomos tésztához.
2019. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem olyan gyakran, de ha más nincs, vagy nem tetszik, ami van, akkor egy egész konzerv halat eszek.
2019. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Kb havonta 1x szoktam enni halas olíva bogyós tésztát vagy halas rizst. Ilyenkor 1 dobozzal eszek meg aprított tonhalból.
2019. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden jöhet, ami tonhalas. Konzervből általában sós lében eltettet eszem(szendvicsben), az olajosat kevésbé szeretem, ha az van otthon,azt tésztaszószba, salátába szoktam tenni. Szoktam venni tonhalas krémeket (a haménak vannak ilyenjei), kész szószokat, pestokat, stb is. Hetente egyszer biztosan eszem valamilyen formában.
2019. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen, mondjuk kéthetente eszünk, vagy mexikói módra tésztaszósznak, vagy pedig a levét lecsöpögtetem, villával összetöröm, lilahagyma, majonéz bele és kész a tonhalkrém. Ezt imádjuk nagyon.
2019. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindig van otthon, de egy hónapban max 2-3 doboz fogy el. Van olyan tésztaétel, amihez azt szoktam használni, illetve néha megkívánom a tonhalas-cheddar sajtos-paradicsomos melegszedvicset, vagy salátába teszem. Más formában nem nagyon szoktam enni, inkább friss tonhalfilét veszek.
2019. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
1-2 kicsi dobozzal havonta, tésztára szoktam rakni tejszínes-citromos-tonhalas szószként. Tipikusan akkor amikor nincs otthon semmi friss kaja, nincs kedvem boltba menni, és nem akarok 20 percnél többet foglalkozni a vacsorával mosogatással együtt.
2019. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretném a figyelmedbe ajánlani a következő ismeretterjesztő anyagot;

https://www.youtube.com/watch?v=WXh8Xf_hFVg

Mivel az étolaj/margarin gyártók nem kötik az orrunkra a videóban szakemberünk által közölt tényeket! Jakóczi Iván európai élelmiszermérnök!

2019. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!