Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Surströmminget honnét tudnék...

Surströmminget honnét tudnék rendelni venni? Esetleg árulnak Pesten valahol?

Figyelt kérdés

#étel #svéd #surströmming rendelés
2020. febr. 15. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Minek?
2020. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk nem kapható

[link]

2020. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ajándékba vinném
2020. febr. 15. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

#3

Kinek? Valami ellenségednek?:D

Találj ki valami kevésbé undorítót, mert Magyarországon nem forgalmazzák!

2020. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
ebay 10-15 ezer ft postával
2020. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérj meg valakit, aki autóval jön Svédországból, hogy ott vásároljon konzervet neked, ha vállalkozik erre. Egyébként mi a célod vele mert a svédek közül is csak a legelvetemültebbek eszik. Elmondhatom, hogy büdösebb, mint ami Szemlőhegy felől gomolyog, pedig az sem semmi.
2020. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Innen próbáld meg: [link]


A webshop szerint:

- Ingyenes szállítás

- EU-n belül 4-6 munkanap


Megj.: Ha az "ajándék" címszó alatt a szándékos szívatást érted, akkor javasolnám hogy próbálj ki valami kevésbé durva és szadista dolgot vicc gyanánt. Ez a cucc olyan, amit az ember még az ellenségének sem kívánna, nemhogy a barátjának... (Minden esetre ajánlott ebben az esetben videó készítés, majd feltöltés a youtubra. 😉)

Ld. példa: https://www.youtube.com/watch?v=Guslgm296As


(Másrészről ha én kapnék ilyen cuccot valakitől ajándékba, én kivételesen örülnék neki. Én igazi gasztro-perverz vagyok, akit kifejezetten a durva és extrém dolgok érdekelnek - száznapos tojás pl. már nem kihívás, ugyanúgy a japán rohadt szójabab, a nattó, vagy a kínai hernyógomba sem - viszont ez a surströmming élmény úgy volna igazi, ha másokkal is meg tudnám osztani. 😈)

2020. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Van valami ésszerű oka, hogy miért pontoztátok el a # 5/8 választ?


Az előző válaszomban linkkel alátámasztottam.

2020. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

#9

4-es vagyok és ha ez egy kicsit is vigasztal, én felpontoztalak, mivel a kérdésre válaszoltál és konkrét segítséget nyújtottál. Hogy a termékről, mint "ajándékról" mi a véleményem, az nem befolyásol abban, hogy a válaszod a kérdés szempontjából hasznos volt.

2020. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!