Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Honnan rendelhetnék ázsiai...

Honnan rendelhetnék ázsiai tésztás leveseket?

Figyelt kérdés

Sajnos vidéken kb. csak ugyanaz az 3-4 db x márka van. Szeretnék újakat is kipróbálni, de ha rákeresek szinte csak budapesti kifőzdéket ajánl fel.

Esetleg tudtuk mondani olyan webáruházakat vagy boltokat, ami országosan is kiszállít? (Egyedül a pandafood.hu -t találtam, de az 1490ft kiszállítás nem igazán tetszik :/ - de ha nem lesz más, marad ez.)

Mindenféle japán, koreai, thai, kínai instant étel szóba jöhet.


Köszönöm a válaszokat



2020. nov. 22. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de megjegyezném, hogy egy országosan kiszállító bolt nem valószínű, hogy sokkal olcsóbb lesz.


A PowerLife-nél van pár féle, de az is csak Pest megyébe szállít, 2000 Ft-ért (bár 20000-es rendelést már ingyen visz ki): [link]


Esetleg nézd meg a K-martot, nekik sokféle fincsi levesük van. Volt, amiből egy adagot is csak hárman tudtunk megenni :-) De a szállítás náluk is 2000 (5 kg-ig):

[link] (illetve [link]

[link]

2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenesen Pekingbol is rendelhetsz, mostanában eleg jo a legiszallitas abbol az irányból :)
2020. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A Dunapandában rengeteg féle leves van, átlagos méretűtől a hatalmas, KFC doboz nagyságú, bödön instant levesekig, az átlagostól az egészen extrémekig, és itt található talán az egyik legcsípősebb instant leves is. Ez is Kőbányán van, de van weboldaluk ahonnét úgy néztem lehet rendelni ételeket is.
2020. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!