Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A brit (de inkább csak tipikus...

A brit (de inkább csak tipikusan angol) konyhára miért mondják, hogy csapnivaló? Mégis mi jellemző rá és miért nem szeretik sokan?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Konkrétan kikre gondolsz, hogy "sokan"...??


ami finom a konyhájukban, azt mind a gyarmatokról lopták maguknak. :-D


Az eredeti angol kaják micsodák? fish and chips? :-D

2021. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
kevés fűszert használnak.
2021. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Kissé íztelenek az ételeik. Legalábbis nekem, magyar ételekhez szoktam.

És egyszerű.

Egy kis főtt zöldbab, csirág, kis vajban párolt angolmustáros hús oszt ennyi.

2021. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert semmi fantázia nincs a kajáikban, egyhangú alapanyagok, nincsenek fűszerek, és olyan túl gazdag gasztronómiájuk sincs. Tényleg a fishandchips, pite meg angol reggeli az, amik ismertebbek és ennyim
2021. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam kint Londonban. Hát minden tiszta ízetlen. Vettünk grill csirkét hogy az biztos jó. Hát annak se volt semmi íze. A végén már inkább zacskós levest ettünk 😂😂
2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az íreknél dettó ugyanez van. Tök mindegy, milyen húst vagy halat és hozzá milyen köretet rendelsz az étteremben, mindennek ugyanolyan az íze. Azaz semmilyen. :D
2021. jan. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kint mint babysitter. A paprikás krumplim receptjét elérték. Gulyàs, szintén jó eledel volt. Nem arciskodok, de az àtlagos nagyvàrosie angol nem főz. Megkapta mindent készen a fagyasztóból
2021. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!