Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért nem tudnak a magyar...

Miért nem tudnak a magyar emberek elrugaszkodni attól, hogy a KFC csirkéjét kukorica/zabpehelyben kell megsütni?

Figyelt kérdés
Elég régóta már csak külföldi oldalakon tájékozódom gasztronómián belül, és ha egy ilyen helyen az ember rákeres arra a titokzatos KFC-csirkére, az első adandó videóban/ veboldalon megkapja a választ, ami a sima "southern" rántott csirke, az USA-ból. Semmi különleges nincs benne, csak egy írós, lisztbe forgatott módszer, amit régóta alkalmaznak kinnt. Jó, nyilván ez itthon nem sok embernek jutna eszébe, de nem értem, hogy ennyi idő után is miért gondolják azt az emberek és a receptes weboldalak, hogy kukoricapelyhet kéne használni hozzá.

2021. febr. 9. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kukoricapehely.. A fűszer a lényege.
2021. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Jajjistenem, milyen szűklátókörű kérdés! É már 20 évvel ezelőtt tudtam hogyan kell otthon elkészíteni..
2021. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
És iegen, ahigy a 2es írja, a fűszer. Amivel jócskám be van pácolva a hús.
2021. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
A chick fil aben meg koviubi lé van.
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Mert senki se főz àm.... Paprikás krumplit se.
2021. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose hallottam senkitől amit a kérdező tényként állít....
2021. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Finom. Csináltam itthon én is. Szar vidéki vagyok. 2 diplomám van. Egyiket pont a nemzeti konyhàkból írtam.mMeghàt tudok főzni, sütni.A férjem hentes. A kedvencem a jól le sózott csàszàrhús. Azt megsütöm egy krumplisalàtàval, az nagyon finom. Nem zabàlunk, ha ez van egyik nap, màsnap csak vegyes saláta van. Vigyàzunk mi egymàsra...
2021. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Itt minden válaszoló hülye, vagy csak valamiféle dezinformációs kampánnyal próbálják megzavarni a kérdezőt?
2021. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hülye csak a kérdező helikopter..😂🤣😃😎
2021. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Minden faluba van àm KFC. Van hàt. Meg fogjuk a kokast, vagy a tikot, oszt onnan van banzàj. Te menj a KfC-be. Csak hàzhizszàllítàs van. És mi vidékiek vagyunk sötétek.
2021. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!