Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mit gondoltok az olasz pizzákról?

Mit gondoltok az olasz pizzákról?

Figyelt kérdés

Néztem képeket különböző olasz pizzákról,és olyan, mintha alig lenne rajta feltét. Láttam olyat is, amin csak néhány zöld fűszer van.

Igaz, soha nem ettem igazi olasz pizzát, azért teszem fel a kérdést.

Alapvetőleg drágábbak, mint a többi.

Amúgy finom?, mihez hasonlítható?

(Giuseppe vékonytésztás pizzára gondolok)



2021. jún. 16. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szeretem az olasz pizzákat
Nem olyan rossz, de van nála jobb pizza
Annyira nem szeretem, de megeszem
Nem szeretem
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Imádom őket, szerintem egy pizza lényege nem a sok feltét. Én azokat nem is szeretem, de ízlések és pofonok:)
2021. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem igazi olasz pizzát és nagyon finom.Vékony volt a tésztája és nem volt agyon pakolva feltéttel
2021. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

EGyetértek az előttem szólóval!


A finom paradicsomszósz, a mozzarella és a kifogástalan vékony tésztán csak dísz a feltét, mondhatni fűszer, ízesítő...


Itt Mo-on szokásos agyonpakolni félkiló trappistasajttal meg ócska gépsonkával...

2021. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Az eredeti, ősi pizza is ebből áll. Vékony tészta, kis paradicsom(szósz), bazsalikom, sajt, minimális fűszerezés.

Egerben a legjobb pizzázó (Il Padrino) is vékony tésztás pizzákat ad. Isteniek.

2021. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha az eredetikre gondolsz, az a magyar kenyérlángos testvére. Lepénykenyér. Főleg a szegények étele volt. A maradék tésztát használták fel, ami már kevés egy rendes kenyérhez.

A feltét tájanként változó, és leginkább maradék ételek voltak. Olyan is megesett, hogy semmi nem került rá.


Az olasz vendéglátóhelyek, ahol nem a külföldi turisták kedvét kell keresni, az eredeti receptek szerint készítik.

2021. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, miről beszélsz, az Olaszországban készített pizza mennyei, az itthon pizzának csúfolt, pláne olasznak nevezett förmedvények szót sem érdemelnek.
2021. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Az meg hagyjan, hogy megpakoljak, de miert tesznek tejet a tésztába??
2021. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Félig olasz vagyok, de csak egyszer voltam kint, és ehettem autentikusat. Nekem ízlett és nem vagyok elfogult.

Jól írja ötös, a kenyérlángos és pizza azonos gyökerű, még akkor is ha a tészta nem is teljesen azonos.

2021. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a legtöbb pizzát, hangulatfüggő és helyzetfüggő éppen milyet kívánok meg. Egy szelet autentikus nápolyi pizzát nem vennék a villamosra várva, viszont a látványpékségek vastagtésztás, mindennel megpakolt variánsai isteniek egy hosszú nap után vagy részegen hazafelé.


Ha mindenképpen ezen a vonalon ennél mirelitet, akkor Pizza D'Orotól a Super Margherita

2021. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb,de amúgy a környező országokban is ugyanúgy vannak elkészítve,mikor mi jártunk horvátországba,azoka pizzák nem különöztek,se ízre,se elékszítésileg egymástól,nagyon szerettem ott olaszban,és horvátban is enni pizzát.... :D
2021. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!