Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » English Breakfast teát hol...

English Breakfast teát hol tudok venni?

Figyelt kérdés

A britishstore.hu-n kívül van még olyan webshop ahol igazi angol English Breakfast teát árulnak?

Sajnos nem vagyok pesti, itt meg nincs olyan bolt, ahol lenne.


2021. szept. 20. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bármelyik élelmiszerboltban van.
2021. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Többek között a Lipton-nak is van English Breakfast teája, de nagyobb áruházakban más tea fajtákból is találhatsz ilyeneket (tesco, spar, auchan...)
2021. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Liptont és társait láttam, hogy kapható, de én az igazi angol importra gondolok.
2021. szept. 20. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy teaültetvény sincs Angliában
2021. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Spar

Lidl

Auchan

Tesco


Bármelyik nagyobb élelmiszerboltban vannak ilyen teák. Bár én az Earl Grey teákat szeretem, de a Liptonnak van kifejezetten English Breakfast teái.

2021. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Pl:

[link]


Vagy Tesco:

[link]

2021. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, kicsit tévedésben vagy. Amire te gondolsz "angol import" alatt ugyanolyan globális óriáscégek alsó-középkategóriás minőségű termékei, mint nálunk a Lipton, csak neked hangzik exotikusabban a nevük, mert sosem hallottad őket korábban.


Az Ázsia Boltban van némi kínálat, a tea szóra majdnem 1400 terméktalálatot dob... Persze ezek közt mindenféle országból származó termék van.


Amit te keresel azt pl. P&G, Twinnings, Yorkshire, Pukka, Tetley márkanevek alatt találod.


[link]


De ezek minőségben köszönőviszonyban sincsenek egy igazi, minőségi szálas teával, amit teaszaküzletekben kaphatsz, egyébként teljesen hasonló áron.

2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az a fajta szálas tea és reggeli lakomázás, amire te gondolsz, az csak filmekben létezik. A brit háztartás nem hülye, van olcsó kommersz tea a Tescojában, akkor megveszi azt, reggelire meginni bőven jó az is.
2021. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

"Az a fajta szálas tea és reggeli lakomázás, amire te gondolsz, az csak filmekben létezik."


Ez túlzás, Budapesten is van afternoon tea (igaz, kb. csak a Four Seasonsben). Ami nyilván nem breakfast tea, de a kérdező kb. ugyanarra gondol.

2021. szept. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az a fajta szálas tea és reggeli lakomázás, amire te gondolsz, az csak filmekben létezik."


Hát én nem a filmekben élek, de nálam van szálas tea itthon.

2021. szept. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!