Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Debrecenben lehet wasabi...

Debrecenben lehet wasabi port, vagy wasabi pasztát kapni?

Figyelt kérdés

Eddig csak Mogyi wasabi-s mogyorón ettem csak wasabit, és megtetszett az íze: tudom hogy a valódi az nagyon drága, és a legtöbb boltban wasabi-s tormát lehet kapni, de nekem még sehol se sikerült találnom



Tudnátok üzleteket ajánlani?

Köszönöm!



2022. jan. 9. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tescoban nincs?
2022. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem sikerult talalnod, akkor nem kerested elegge. Eredetit ha nem is kapsz, attol meg kb barhol lehet venni a kommersz fajtakat (spar, tesco, kinai boltok, stb).
2022. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Auchan van ott?

[link]

2022. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Érdekes, kerestem mindenfelé a Tesco-ban, de hiába: kerestem a tormáknál, fűszereknél, nemzetközi konyha részlegen, mindenhol


Ha azt mondjátok, akkor lehet levadászok egy eladót, hátha 😁



SPAR-ban nem igazán járok (a városnak ezen a részén nincs, a belvárosban nem járok ha nem muszáj), esetleg Lidl lenne még ahol keresni fogok

2022. jan. 9. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A lidlben csak akkor kapható, mikor ázsiai akcios hét van.
2022. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én tudod hol vettem? Herbatár Gyógynövény Drogériában, bár nem Debrecenben, de biztos, hogy ott is lehet kapni, egy nagyobb üzletben. Van egy fűszer részlegük, ahol külön ilyeneket lehet kapni. Még árultak kardamom, garam masala, mustármag fűszereket is.
2022. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Vagy ítd be google keresőbe, hogy zöldfűszerek és gyógynövények boltja debrecenben, fel dob néhányat. Ilyen helyeken érdeklődj.
2022. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
*írd
2022. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tegnap rákerestem, kifejezetten fűszerbolt nincsen, de találtam egy "Dubai market" nevű kis nemzetközi ételboltot, ahol közel- és távolkeleti (indiai, japán, kínai) fűszerek is vannak: lehet megnézem ott 😉



Furcsamód a tipikusan csípős dolgokat (chili, stb.) annyira nem szeretem, de amik az orrban csípnek mint a torma, wasabi, stb. azoknak tetszik a karaktere

2022. jan. 10. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:
METRO-ban tubusos wasabi biztos van.
2022. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!