Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen ünnepi ételeket készíte...

Milyen ünnepi ételeket készítetek vasárnaponként?

Figyelt kérdés
Vendégek jönnek. Fontos a munkahelyről a főnök. Szereti a magyaros kajákat. Én viszont nem ismerem. Milyen többfogásos terítékkel járjam?
2022. máj. 27. 11:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Kevés olyan embert ismerek aki nem szereti a rántott húst, hogy ne legyen túl nagy különbség ránthatsz csirkét és disznót is, vagy valamilyen húst és pl gombát vagy karfiolt. Mellé mehet tört krumpli, sült krumpli. Hogy levesben mi a közkedvelt azt nem tudom, én krémlevest csinálnék, desszertnek pedig tiramisut mert azt is nagyon kevés ember nem szereti. Ó és saláta mellé mindenképp, ha nem is eszik belőle illik hogy legyen :)
2022. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

"Milyen többfogásos terítékkel járjam?"


EZ MILYEN NYELVEN VAN ÉS MIT AKAR JELENTENI?????


Ha magyaros ebédet akarsz, akkor húsleves, rántott hús körettel, fejes saláta meg valami sütemény vagy torta.


(DE én biztos nem ilyet készítenék senkinek)

2022. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez a lehetö legötlettelenebb, legunalmasabb étel, amit ki lehet találni.

Emellett rengeteg ember nem szereti a rántottat, mert zsíros/olajos, ha meg sütöben készült, az megint rengetegn éppen azért nem eszik szivesen, mert nem olyan, mint az igazi.

A tiramisu meg a nyers tojás miatt elég problémás, sok ember fél töle. (A tejszínnel meg egyebekkel készült akármi meg nem az)

2022. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
pöri, somlói
2022. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem ismeri az illetőt, éppen hogy érdemes az unalmas kajákra ramenni. Annyit tud, hogy szereti a magyaros ételeket és azok nem éppen zsírszegények. Én sem vagyok oda a zsíros kajákért, a lángost pl képtelen vagyok megenni de a rántott húst még én is szeretem. Azért ajánlottam a tiramisut, ami felőlem lehet akár pohárkrém is, mert azt nehéz elrontani, és sokan szeretik :)
2022. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

"Kevés olyan embert ismerek aki nem szereti a rántott húst"


Nos, akkor most megismerkedhetsz eggyel.

Szerintem a létező legprolibb kaja. Semmi finom nincs benne. Csak azért találták fel, hogy a bunda betakarja a sok mócsingot. Sosem eszünk ilyesmit. Pláne semmi köze semmiféle alkalomhoz. Ha főnök lennék és ilyesmit tennének elém, nagyon megsértődnék.

Egyébként a magyaros ételről a rántotthús az utolsó, ami eszembe jut. Csirkepörkölt nokedlivel és tejföllel, töltött káposzta, hortobágyi húsos palacsinta, ezek igen. De mivel nem tudsz ilyeneket csinálni, így nyilván nem. Én tálat rendelnék valamilyen jobb étteremből.

2022. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a létező legprolibb kaja."


Nem hiszem hogy az osztrákok annak idején prolikajának szánták volna a bécsiszeletet.

2022. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a létező legprolibb kaja. Semmi finom nincs benne. Csak azért találták fel, hogy a bunda betakarja a sok mócsingot."


Szerintem neked fogalmad sincs, MI a rántott szelet! Az SOHA NEM MÓCSINGOS, mindig sovány karajból vagy combból készül, ha meg nem disznó, akkor sem kövér hús van benne!

Mellesleg éppen az osztrák királyi családnak találták ki, szóval nem az olcsóság lehetett a fö szempont.


Éttermböl rendelni "tálat" sokkal prolibb dolog.

2022. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Aki a rántott húst nem szereti az tisztességes ember nem lehet.
2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom a fentiek alapján én mit készítenék, de azt nem tudom, hogy te mit tudsz jól elkészíteni. Majgaluska leves vagy friss tavaszi zöldségleves csipetkével, attól függően mennyi húsos ételt akarsz. Csirkepörkölt, nokedli, ecetes uborkasaláta tejföllel (ezt külön szervíroznam, ha van laktózérzékeny). Kígyórétes ( cseresznyés, túrós, almás verziókban) esetleg madártej.
2022. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!