Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kóstolt már valaki bikahere...

Kóstolt már valaki bikahere chipet? Most akciós egy online hálózatnál. Érdemes berendelni? Nem fog megmaradni?

Figyelt kérdés
Van abban valami megbotránkoztató hogy férfiak más kanok heréjét szeressék elfogyasztani, ez azt jelképezi, hogy le tudják őket győzni?

2022. aug. 4. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért jelképezné ezt? Te ölted meg a bikát? Nem. Boltban megvetted a más által leölt, feldolgozott állatból készült terméket. Ehhez nem kell erő, tehetség.

Amúgy meg sokan szeretik a kakashere pörköltet is. Bikahere chipsről még nem hallottam, de ha kíváncsi vagy az ízére próbáld ki. Szerintem nincs benne semmi megbotránkoztató.

2022. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kutyáknak való jutalomfalat? :D
2022. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De..:D
2022. aug. 4. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az a "bikahere chip"? Valami snack, olyasmi mint a tepertő chips vagy a beef jerky? Eddig még nem hallottam róla.


"ez azt jelképezi, hogy le tudják őket győzni?"


Ugyan már! Az égadta egy világon nincsen semmi köze a "herefogyasztásnak" ehhez. Én úgy tudom, hogy a herefogyasztásnak a történelmi időkben sokkal inkább "potencia növelő" hatást tulajdonítottak és afrodiziákumként tartották számon.


Másrészről, miért volna megbotránkoztató? A herét nem úgy kell elképzelni, mint egy "undorító, gusztustalan, ondótól és spermától bűzlő valamit". Én pl. ettem már kakas és pulykaherét és haltejet is. A "haltej" tulajdonképp a hal heréje - nem pedig a "spermája" ahogy sokan tévesen hiszik - hanem a hímivarszervet (azon belül herét) alkotó szövetanyag. Ugyanúgy a többi állatnál (és az embernél is).


Egyébként ízre emlékeztet kissé a velőre (itt most a sült agyvelőről beszélek - igen azt is megesszük, tojással a legfinomabb, esetleg hagymás pirítóson 😃), az állaga inkább a túróra vagy a lágyabb állagú tofura emlékeztet, viszont megfelelően elkészítve IGAZI GOURMET FINOMSÁG. (Vicc nélkül.)


Nem tudom, milyen íze lehet a bikaherének (legalábbis azokhoz hasonlítva, amit eddig kóstoltam), de egyszer biztosan kipróbálnám. 😋


Főleg ezt a variációt: https://www.youtube.com/watch?v=Q-mUm6NXJb8 🙂


Elvégre "Tökösök" vagyunk és szeressük a "Tökös" dolgokat. 😉

2022. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!