Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ciki, hogy kotyogós kávéfőzőnk...

Ciki, hogy kotyogós kávéfőzőnk van csak? Ha vendég jön, akkor kotyogóssal főzöm a kávét. Én naponta 1 pohár tejeskávét szoktam meginni, mert szeretem a kávé ízét. A család többi tagja nem kávézik.

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Milliós presso gép nélkül pofátlanság vendégeket fogadni.

2022. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Kotyogóssal is lehet nagyon jó kávét csinálni. Én pl koliban tanultam meg, hogy hogyan kell vele rendesen kávét főzni. Nem mondaná meg senki, hogy kotyogóssal lett főzve, mert tényleg minőségi íze van.

Amúgy meg mivel nem kávéztok örüljön, hogy legalább ilyen van.

2022. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Olaszországban, háztartási szinten a kotyogós típusú kávéfőzőt tartják a legjobbnak - a lefőzött kávé minősége miatt.
2022. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sokan meg pont úgy tartják, hogy a kotyogóssal lehet a legjobb kávét csinálni.
2022. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ciki. Valaki pl nem kávézik és nincs kávéfőzője sem, most ezért nem fog venni valaki, marad az instant kávé. Egy vendég örüljön, ha egyáltalán kávét kap, ne válogasson. Aki ilyenen fennakad, azt nem érdemes meghívni sem.
2022. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem ciki. Ha megyek vendégségbe, bármilyen kávét szívesen elfogadok, de a kedvencem úgy is az lesz, amit én otthon csinálok, de ez nem is baj. A lényeg, hogy nekem aztán csinálhatod kotyogóssal, vagy bármilyennel, én vendégként szívesen elfogadnám.
2022. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a kotyogós csinálja a legjobb kávét.

Van egy egy személyesem, és egy nagyobb is. Nálunk is csak én kávézok. Senki nem szólt még be hogy miért nem veszek kávéfőzőgépet.

2022. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki. Menő a kotyogós:)
2022. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább újra divatba jön.

Olcsón erős kávét főz,és nem ciki.

2022. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Százszor inkább egy kis praktikus kotyogós, mint kapszulás gép, aminek hatalmas árnyék-költsége van, nem mellesleg környezetszennyező is nem megfelelően gyűjtve. Pazarlás a köbön. Mondom ezt úgy, hogy nem kávézok.
2022. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!