Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyiket szereted jobban, ha...

Simon Petrikov kérdése:

Melyiket szereted jobban, ha könnyebb vagy ha töményebb egy hamburger/sajtburger?

Figyelt kérdés
Szerintem töményen az igazi, kb. úgy hogy ha kérdeznek tőled valamit evés közben nem igazán tudsz válaszolni, csak hümmögni. Ha választhatok/ választhatnék egy könnyebb kézműves hamburger/sajtburger és egy McDonald's-os között, a Mcdonal's-osat választanám, annyira számít nekem a töménység.

2022. dec. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A kézművest.

Szerintem pont fordítva van, a kézművesben vastag zsemle, vastag húspogácsa van, tele zöldségekkel és mustárral, ketchuppal, szóval nekem az a tömény. A mekis a könnyebb.

Amúgy mindkettő jó.

2022. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a mekis könnyebb. Jó mindkettő.
2022. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam elég jól, nem úgy értettem, hogy a kézműves mindig könnyebb (nem emlékszem hogy az kézműves volt-e vagy nem, de biztos ettem már olyat, ami könnyebb volt mint a McDonald's-os, de ha nem is kézműves volt, attól függetlenül gondolom kézművesnél is előfordulhat), hanem arra gondoltam, hogy ha egy helyen a kézműves könnyebb lenne, mint a McDonald's-ban, akkor a McDonald's-osat választanám, mert nekem annyira számít a töménység.
2022. dec. 26. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz töménység alatt? Mitől tömény neked egy hamburger? És milyen egy könnyű hamburger?
2022. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

... Ennyire tudom elmagyarázni:

Tömény: nehéz, sűrű

Könnyű: légies

2022. dec. 27. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tomenyebb. Levegoert nem fizetunk
2022. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jól tud esni, mikor melyikhez van kedvem. Teljesen más a kettő, de mindkettő finom.
2022. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!