Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Emberek többsége hogy hogy...

Emberek többsége hogy hogy Óda van érte kocsonyaèrt? Én utálom!

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Én utálom vízszerű és hús aromája van egyébként íztelen és rezeg is fujj.

De vannak ilyen ételek mint a kocsonya,pacal,véreshurka és van aki szereti.

2023. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Sokan nem szeretik köztük én sem.

Az ilyen bőrös dolgokat nem szeretem,pörköltben sem.

2023. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miféle debil kérdés ez?
2023. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Google fordítóval sikerült megfogalmazni ezt a kérdést?
2023. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez az egyetlen dolog amit egyesek szeretnek, mások meg nem? Mi ebben a furcsa?
2023. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem eszel belőle. Nem kötelező. Sokan imádják a pacalt pl. Én meg rá se tudok nézni.
2023. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
De gustibus non disputandum. :)
2023. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Milyen igaz, 7- es válaszoló! :)

Amúgy én nagyon szeretem a kocsonyát(is)! Ha jól van elkészítve nem is íztelen, meg ha a tetejére az ember hint egy kis borsot, úgy nagyon finom, + hozzá friss házi kenyér. :)

2023. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom,de a többi hasonló ételt is,mint pl az aszpikos kajákat,v a zselét.A legtöbb tipik magyar kaját se bírnám megenni,mint a pacal v a körömpörkölt és sült vér,mindegyik undi kinézetre,ízre egyaránt+rohadtul egészségtelen és hízlaló is!
2023. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem más talán azért sem szereti mert zselés az állaga és furán néz ki pedig ugyanúgy ha azt nézzük húsleves csak más állagban! Én ecettel eszem sóval borsal, pirospaprikával, turbózom fel! Pacalt is szeretem mit érdekel az állat milye! Ilyen téren nem vagyok finnyás hogy azért nem eszem mert tudom miből van! Ha jó, és ízlik akkor mindegy!
2023. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!