Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni Amerikából importált tejet, tejterméket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sehol, semmi értelme sem lenne, meg igen sokba is kerülne.
2010. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mire a boltba kerül, megromlik, vagy te "romlasz" meg a sok tartósítószertől.
2010. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
magyar házitejet igyál:/
2010. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Kiváncsi vagyok! Áruld el, mit tud az amerikai tej, ami miatt /gondolom/ becses számodra?
2010. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Az lenne aztán csak a környezettudatos, hű!
2010. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%

szerintem nem kioktatást kért, csak kérdezett.

tejterméket amúgy nem hinném h importálnak. bár ki tudja mert itthon is van olyan tej ami hónapokig jó.más kérdés hogy abban hány % a valódi tej és mennyi a tartósító.

én eddig amerikai cuccok közül csokival, keksszel, mogyoróvajjal, sziruppal és marshmallow-val találkoztam.

2010. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Az amerikaik amúgy a tejet tejporból csinálják. a rántottát rántotta porból. soroljak még ilyeneket? Nem hittem a szememnek mikor kint ezt láttam.

Nekem nem kell az ilyen élet,nem akarok rákban meghalni 40évesen.

2010. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Baromság,hogy porbol készül !!! Most jöttem haza én is,egy évig ettem -ittam a tejtermékeiket,és igenis nagyon finom! A tej az tej,a túró-túró,a sajt pedig sajt !

Nekem ott furcsa volt az első pohár tej. ( íze volt )

Most vissza kell állni a vizes,"ricottás" tescós-auchanos

dolgokra! Ettől lehet rákot kapni! Itt is meg lehet venni a bió tejet,horibilis összegekért,de sajnos én azt nem tudom megfizetni.

Kedves Kérdező! Szerintem nem nagyon lehet itt "igazi" amerikai tejtermékeket beszerezni. :(

2010. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő már nem azért,de nehogy bemeséld már nekem hogy épp Magyarországon nem tudsz finom tejet venni viszonylag olcsón. ?? :DD

[link] A jásztej pl házhoz szállítással 200ft. boltban kb 160Ft.

2010. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Inkább igyál magyar tejet. Ha ismersz olyan embert akinek van tehene hát meg is van oldva. Azt kész. Magyar embernek magyar termék!
2010. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!