Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a legjobb kinai hus...

Melyik a legjobb kinai hus feltét?

Figyelt kérdés

2025. júl. 1. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Gong bao csirke
Pekingi kacsa
Amerikai csirke
Bambuszos csirke
Narancsos csirke
Szezammagos csirke
Ötig csirke
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hagymás csirke vagy a csilis csirke.
2025. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

A szaftosak közül a hagymás/bambuszos/gombás az elég hasonló, ezeket szoktam sűrűn enni.

Viszont nemrég megkóstoltam párat a "rántottak" közül, talán ez az amerikainak felel meg. Mindkettő sötét volt és édes, az egyik csípős ("hongkongi") a másik nem ("mandulás"). Nagyon bejött, fogok még enni.

2025. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Kutya.
2025. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezt azért szerintem kifőzdéje is válogatja. Hosszú éveken át volt a környékünkön egy kínais, isteni jó volt a bambuszos csirkéjük. Szaftos, omlós husi, sok bambuszrügy és talán még hagyma, kellemesen csípősen. Múltkor anyám hozott a fene tudja honnan, munkahelyéről útba eső kínaistól bambuszos csirkét, kb 3 darab bambuszt találtam benne. Az íze se volt hű de jó. Gimiben pedig hetente jártam barátnőmmel kb kínaizni egy harmadik étterembe, ott a hagymás csirke volt a tuti, és volt azon a környéken egy másik, ott a nyolckincs csirke-marha volt a kedvencem.
2025. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
Csau csau pörkölt.
2025. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Loverlatex380 válasza:
30%
Feltét
2025. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Melyik/milyen alternatíva a legjobb kristály cukor helyett?

Szeretek teát inni majdnem minden nap, és ezért kérdezem. Ki mit használ, nektek mi vált be?

Esetleg valaki tud bővebb információt adni? Articsóka?

Ha a boltban szeretnék atricsókát vásárolni akkor mi a különbség a vízben eltartósított illetve az olajban tartósított articsoka között! Abban biztos vagyok hogy ízében lesz különbség itt inkább a vitaminok illetve a a benne levő minden jót melyik eltartási forma őrzi...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!