A Cola Light hizlal?

Figyelt kérdés
elvileg nulla kalória meg minden
2010. dec. 3. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Önmagában nem, de éhségérzetet okoz (minden édesítőszerre igaz), az meg úgy nem célszer, ha nem izgulsz az önkínzásra...
2010. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hizlal, de nagyon egészségtelen. Tönkreteszi a fogad és a gyomrod, ha túl sokat iszol belőle.
2010. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rémlik valami olyasmi, hogy a 0 cal ellenére hízlal. Nem önmagában a cola, hanem annyi műanyag f.os van benne, ami elraktározódik a zsírsejtekben, hogy idővel tetemes mennyiség lesz, meg az emésztést is leterheli.

Úgy tudom, többek között pont ezért találták ki a zérót, abban kevesebb mocsok van.

(meg azért, mert a light-nak sz.ar íze van, és akartak v.mi jobbat... hogy sikerült e, m.ki döntse el :)

2010. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is egészségtelen, és sztem hízlal is, mert az is csak kóla, nemde?!
2010. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kriszti83 ***** válasza:
27%
hízlal és egészségtelen, ráadásul oldja a vízkövet-próbáltam!
2010. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
én ugy tudom, kalória az csökkentett mennyiségben van csak benne....
2010. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A light kóla nem nulla kalóriás, csak kevesebb van benne, mint a simában. Ami nulla kalóriás az pl. a Coca Cola Zero, vagy a Pepsi Max.
2010. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk azt mondta a biosz tanárunk, hogy a cola lightnál csak a zsíros kenyér hizlal jobban. Kiemelte, hogy sokkal jobban mint a sima cola, addig nem jutottunk el, hogy miért, mert kicsöngtek:) én hiszek neki:)
2011. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!