Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet kapni, eredeti Wasabit?

Nikita456 kérdése:

Hol lehet kapni, eredeti Wasabit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Japánban szinte mindenhol.
2011. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:

:)


Nálunk van egy étkezde, ahol ilyen távol-keleti ételeket árulnak, és ott lehet eredeti távol-keleti országokból származó ételeket, italokat, teákat kapni. Náluk biztosan van wasabi is. Ilyen helyen nézd meg!

2011. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Tinkerbell
2011. máj. 29. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Netről lehet rendelni. Googleben láttam és nem is olyan drága.
2011. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

vegyél wasabis Chios crisperst, szedd le egyennként a mogyiról a wasabi bundát, olvaszd fel és kész is. trollfizika, problem? :D

Viccet félre téve, én ismerek egy nagyon jó kis boltot a budafokon, a piacon. Ott szerintem lehet.

2011. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen keleti fűszeres boltokban lehet kapni. (legtöbb helyen őrölt formában de az se rossz.)
2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj, h szolnoki vagyok:S, de azért köszönöm, majd próbálkozok ilyen keleti boltban, ha van itt egyáltalán :)
2011. jún. 2. 15:08
 8/8 halasz_krisztian válasza:
Japánban! Ott is ritka ,Adott körülmények közt terem. Nálunk ételszinezékes tormát árulnak :(
2011. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!