Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretitek a bolti kakaós...

Szeretitek a bolti kakaós italokat? Milyen gyakran isztok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretem. A jegeskávéért megőrülök, viszont nem iszok, mert drága.
2011. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, de ritkán veszek, mert én spórolós vagyok és inkább itthon csinálok, de az sajnos nem olyan.
2011. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szintén
2011. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A bolti kakaós tejitalok jobb esetben fölözött tejből készülnek, de elég sok kakaós tejital van,ami 50%-tejből,50 % permeátumból (tejipari melléktermék) készül.

megjegyzem, egyik sem káros az egészségre!!!

-tejes-

2011. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak az okét. :D A többi pocsék, a Mizo meg egyenesen hányingerkeltő esetemben.

Elég ritkán veszek, mert drága, és a legtöbb tejes dolgot nem bírom. XD

2011. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretem és néha szoktam is venni, amikor a pénztárcám is megengedi.
2011. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Ha kakaót akarok inni, akkor csinálok magamnak itthon. Ha van időm, akkor rendes kakaóból főzök, ha nincs, akkor csak instant kakaót elkeverek tejben.
2011. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretem, de más kategóriának tartom mint az otthonit, nem helyettesiti egyik a másikat. viszont mindegyiket szeretem. akkor szoktam inni ha jut némi dolgozóiból otthonra,ha Apum hoz :) amúgy nem szoktunk venni. meg főleg amikor új terméket tesztelnek és akkor hoz 2 kartonnal és megkell mondani melyik jobb :)
2011. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
14 vagyok, es kb mar 2 eves korom ota minden nap iszok egy poharral :'D amugy ha jol elkeszited,nincs jobb az otthoni kakaonal *_* bar talaltunk egyet, Sissy a markaja, nem is tul draga,es jeggel nagyon isteni :)
2011. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!