Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon ilyen piros, vagy lila, narancssárga, java, meg ilyen különleges Monstert venni?

Figyelt kérdés
Akár ilyen energiaitalboltban, akik kifejezetten ezzel foglalkoznak..de igazából mind egy, hogy milyen, csak ne zöld, sárga, meg kék legyen..
2011. szept. 11. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Sehol. Nem unjátok még az ilyen kérdéseket? Menjetek külföldre, ott van. És lehet lepontozni.
2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van na..nem kell mindjárt izélni, ha nem, akkor nem. Ennyi.. nem tudtam ezért tettem fel a kérdést!
2011. szept. 12. 13:34
 3/3 anonim válasza:

1. válaszolónak üzenem hogy ha nemtetszik ne írj ide.:D

Nahszal sziakisfiamxd hát... szentesi tescóba találsz narancssrágát de nagyon ritkán van...én életembe 1x láttam ott..... és akkoris nagyon kevés volt 5db, és vettem is ,600 ftvolt de qva jó íze van : D

2011. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!