Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért zárt be az összes...

Miért zárt be az összes Dunkin Donuts Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én imádtam:( Fehérváron volt ugy 3-4éve
2009. ápr. 23. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
mert a kínálatukat,termékeiket nem alakították a magyar ízlés szerint..ez volt a hivatalos indoklás...
2009. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem üzletvezető volt az egyik Bonbon Hemingway üzletben (ha emlékszik még valaki rá), ők is forgalmaztak Dunkin donuts termékeket, főként hogy a magyarországi forgalmazó ugyan az a George F. Hemingway volt akié volt a Bonbon. (Meg a Pizza hut, és a Honvéd)


Akkor azt mondták nekik, hogy lejárt a 10 évnyi adókedvezményes időszak, és tovább már nem éri meg.


Pont ezért zártak be a Bonbon üzletek is.

2009. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Csődbe ment, mer elsíbolták a tőrzstőkét!
2009. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Huron válasza:
100%

Dehogy ment csodbe! :) El es virul!

Elozo hozzaszoloknak igazuk van, adokedvezmeny, es magyar kinalat, ar/ertek, amcsi aron zabaljunk fankokat, es a fankhagyomany nem megszokasa itthon!

Pedig remek kiegeszito volt, iszony sok finom edesegeikkel!

Unikum volt! Jo volna ujra!

2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem hatalmas baromság az, h Mo-on nincs meg a fánkevés hagyománya... nekem az adókedvezmény indok is kicsit furcsa.

Véleményem szerint el****unk vmit úgy jó magyar szokás szerint, mint mindig. Inkább vitték volna a Pizza Hut-ot! És itt van a sok, nem rég bejött kávézólánc, ami a legtöbb embert hidegen hagyja... akkor már a Dunkin milliószor jobb volt!

Nekem is hiányzik! Főleg a Vanília mázas-csoki krémes meg az áfonyás mandula darabkákkal a tetején! És persze a Bismarck!!! :))

2011. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Huron válasza:
64%

Nem sima magyar-fele fanok voltak, hanem nagyon profi, finomsagok, millio izben. Bismark tenyleg szuper !


POPEYE's-t kene behozni, verne a kfc-t a csirkeivel, edessegeivel. Ez egy meki, burger, kfc fajta frencsajz.

2011. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
96%

Sziasztok, egy kis adalék:

Francis Hemingway: a volt főnököm, Szabó Gyula a becsületes neve, ingatlanos volt nem fánkos, így az egész Dunkin, Kfc, Pizza Hut sztori az ingatlanok átjátszásáról szólt. Természetesen csődeb ment a délpesti vendéglátó, mert ő fizette a Dunkin költségeit, de az általa befizetett összeg hogy, hogy nem a Dunkin törzstőkéjét növelte, hogy hogy nem épp mindig pont "Hemingway" úrét. A fánk le volt "szva". A hozzá szükséges lisztet nem szerezték be: jó lesz az olcsó másik is, az eltarthatóságát előttem írták át egy mozdulattal az amerikai duplájára: a magyarnak az is jó.

Heteken át tartott míg kiszámoltuk a megtérülési előírások alapján a piacnak megfelelő árakat, nyitás előtti napon bejött a Főnök, átnézte és átírta a duplájára. Nem értettük, hittük hogy ő is a lánc sikerét akarja. Ne kizárólag az ingatlanvagyon volt a cél.

Gyakorlatilag az akkori reebok, bonbon, Dunkin, Kfc, Pizza Hut ingatlanjai, az ingyennél 1 Ft többért kerültek a tulajdonába. Mindehhez elég volt rendszeresen vendégül látni kinti házában a volt tulajdonos cégek vezetőségét.El sem tudjátok képzelni mennyire gombokért lehetett őket kilóra megvenni: A legalja két mexikói kva volt...Ennyit kapott itt az egyik két hétre, és aláírt mindent...

Azóta eltelt sok év, és mindenki csodálja hogy miért is ment tönkre: mert ez volt a cél!

Viszont ma van egy köztiszteletben álló klubtulajdonosunk, akinek amerikában nem, de Magyarországon sikerült!

Ja és a fánknak (szerintem) vannak Magyarországon hagyományai, de ez csak az én véleményem.

2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%
Szerintem mindenki p**a volt és ezért zártak be. Én imádom a fánkot. Indítsunk kampányt "FÁNKOT MINDENKINEK" névvel :D
2014. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 te te te válasza:
Gyere ki a szelkamanra gyujteni az alaorasokat 😄
2017. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!