Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretnék tamagoyakit csinálni...

Szeretnék tamagoyakit csinálni (japán omlett), de nem olyan helyen lakok, ahol lehet kapni dashi-t hozzá. Hogyan tudnám házilag elkészíteni ezt az alaplét?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem kacsingatni a japán konyha felé, és mint kezdő, vidéki, nem igazán tudom beszerezni a dashit (vagy legalábbis nem úgy, hogy sokba kerüljön). Meglepetés lenne itthon, és különlegesség, és már elég régóta tervezem. Szóval nem tudok beszerezni sem instant dashit, sem semmilyet, hogyan készíthetném el, egyszerű alapanyagokból?
2011. okt. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam, akkor nem tettem bele dashit, csak mirint. Nagyon finom lett. Meg persze a "feltekerésen" múlik sok minden!
2011. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mirint sem tudok szerezniiiiii >< ._____.
2011. okt. 27. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk van a teszkoban... annyira azért nem élhetsz a puszta közepén h egy teszkoba ne juss el. vagy ki sem mozdulsz otthonrol? spar? match? lidl?

vagy a legegyszerübb: keress rá receptre(GOOGLE!!!)

2011. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fővám tér, vásárcsarnok, alsó szint, ázsia-bolt.
2011. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!