Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kínai szezámmagos csirke méz...

Kínai szezámmagos csirke méz és csípős szósz nélkül, hogyan?

Figyelt kérdés

Ahova járok kínai étterembe, ott árulnak szezámmagos csirke címszó alatt vlmi isteni finom húst. Ha oda megyek kb mindig azt eszem. De kérdés hogy vajon hogyan is lehet megsütni otthon? És most nem arra a mézes-szezámmagos bundára gondolok (esetleg csilivel), és nem is az illatos-omlósra...Igazából még más kínaiba nem nagyon láttam ilyenfajta húst, bár igaz nem voltam túl sok helyen...

Szóval van vlkinek ötlete? Vagy csak simán a mézes-csipős hús bundája kell hozzá, szezámmaggal, meg hagymával?(ja igen vlmilyen hagymával sütik ki, ami vicces mert én nem szeretem sülve/főve a hagymát, de ennek iszonyat jó íze van, de sajna fogalmam sincs h milyen hagyma lehet...)


2012. jan. 22. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CNwxJ44I2Bo

ez az eredeti szezámmagos csirke receptje (nem kell bepácolni csirkét előtte, semmit sem számít)


Ha nem erre gondoltál, ajánlom a feltöltő videóinak böngészését, majdnem minden kínai büfékben kapható fogás receptját leírja

2012. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket, bár egyik se az amire én gondolok... mind1 majd akkor kikísérletezem magamnak =]
2012. jan. 22. 11:40
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
62%
Megsütés előtt mondogatod neki: Pici cijke nem cóvaál fajkinca.
2012. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, csak a linkek miatt szeretném, ha a listámban látnám a kérdést
2012. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szezámmagos csirke címszó alatt a kínaiban szerintem csak ezt a mézes csípős bundás csirkét szokták csinálni mindenhol.

Úgy, hogy nem tudom mi más lehetne még.

2012. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem-nem, mert ez a kínai ahova én járok, csinál olyat is amit te leírtál, de olyat is amin nincs ez a mézes-csípős szósz, de nem tudom hogy pontosan mi lehet a bunda...=/
2012. nov. 2. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!