Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Magyarországra betelepült...

A Magyarországra betelepült kínaiak tényleg tesznek a kínai kajába kutyahusit?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor az igaz, hogy az náluk ínyencségnek számít? És az Olaszok hogy állnak a macskákkal ez ügyben? :)
2009. aug. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert akkor nem nagyon lenne forgalmuk. Ahová én szoktam járni ott főként csirkemellből készítik az ételeket.
2009. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kína bizonyos részein és Koreában tényleg ínyencség a kutyahús. Itthon kétlem, hogy abból csinálnák, kicsit drága mulattság lenne. Ettől függetlenül csak jó kínainál (arabnál, olasznál, magyarnál) eszem, mert ha nem is kutya, de ki tudja mi lehet az olcsó büfékben a kajában.

(És az olaszok soha nem ettek macskát, max. a háborúban, de akkor a magyarok is)

2009. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Lényegtelen h jó az a kajálda v sem, ha nagyon kínai hangulatú, akk bizony lehet h kutyahús van 1-1 ételben de ezt úgysem írják mellé, mert ebből is csak cirkusz lenne
2009. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, mert akkor kattanna a bilincs rajtuk.
2009. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Megint sztereotip valaki, kínaiak is ETTEK kutyát - régen - vietnámiak voltak akik rendszeresen ettek. De szerintem nem raknak bele XD fúúj xD
2009. aug. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 17.14 es beírónak igaza van.

Bizony nagyon is elképzelhető

2010. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!