Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Valaki letudná nekem írni a...

Valaki letudná nekem írni a Kínai (gyors éttermi) ételek kalória tartalmát?

Figyelt kérdés
Fehérje, szénhidrát, zsír lebontásban lenne a legjobb. Előre is köszönöm!

2013. jan. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
EZT senki sem fogja tudni megmondani, mert ehhez a pontos recept kellene - azt meg nem fogják megadni sehol.
2013. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a kínaiakon kívül tudja valaki, hogy mibe mit raknak?! /nem mellesleg addig jó, amig nem tudod/
2013. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%

Szia!

Konkrétan nem tudom milyen kínait ettél, meg hogy mi volt benne. Nem vagyok otthon a témában eddig vagy 2szer ettem kínait. Annyi a lényeg hogyha esetleg tudod saccolni hogy miből mennyi volt egy adagban akkor ki tudod számolni. Mondjuk egy adagban volt kb 20 deka rizs meg mondjuk 15 deka csirkemell vagy akármi akkor itt rá tudsz keresni a tápértékére és ki tudod számolni.

[link]

Egyébként ha szemfüles vagy akkor lehet megtalálod a kínai kajádat a gyorséttermi részben, vagy rá tudsz keresni.

2013. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 13. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

亞利 147 Kcal

桑那涅 260 Kcal

姆 476 Kcal

畿內 380 Kcal

賈爾尼 580 Kcal


fejből csak ezeket tudom.

2013. jan. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek esetleg magyarul:

亞利 = ?

桑那涅 = ?

姆 = ?

畿內 = ?

賈爾尼 = ?

2013. jan. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!