Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igazi olasz pizzát akarok. Da...

Igazi olasz pizzát akarok. Da lellot ajánljátok ennek tükrében?

Figyelt kérdés

#da+lello
2013. márc. 1. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha igazi olasz pizzát akarsz, elmondom, hogy hol tudsz olyat enni: Encs, Anyukám Mondta étterem. Na, elvileg egyedül ott van igazi olasz pizzatészta. Persze, lehet próbálkozni házi készítésűvel, de sosem lesz olyan, mint az:) A pizzakemence alap, aminek az ára 1 misinél kezdődik. Nyilván ha ilyen nincs, akkor már cseszhetjük az igazit:D
2013. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a Da Lello elég jó, de nehogy rendelj mást pizzán kívül, minden másban szörnyűek.


Hasonlóan jó pizzában (más ételekben pedig magasan jobb) a Da Raffaello és az Il Terzo Cerchio.

2013. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nézőpont kérdése! Először is: mi az " igazi olasz pizza " ? Az amit Olaszországban csinálnak, vagy az amit itt olasz, vagy annak mondott pizzériában? Én pl. olaszban több helyen is ettem pizzát- direkt kíváncsiságból- de nem voltam elragadtatva. Itthon különbeket találtam, de az igazi a házi készítésű, amelyiknek olyan vastag a tésztája, olyan ropogós és az van a feltétben amit és ahogyan én szeretem.
2013. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a legautentikusabb a Trattoria Toscana, bár én az Il Trenot is nagyon szeretem. A Toscanaban feltétlenül kóstoljátok meg a tiramisut!
2013. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mrs Diaz Krisztina válasza:
Első válaszolónak csak annyit , hogy akkor sem kerül egy misibe egy pizza kemence építtetése , ha profi szakembereket bízol meg a munkával. Már csak onnan is udom mert apám építészeti ágon helyezkedett el , és saját maga 2 emberrel 1 hét alatt végeztek . 200 ezerből kijöttek bőven. Igazi olasz pizzát sajnos nem tudom hol lehet találni.
2013. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazi olasz pizzáról azt tudni kell, hogy ahogy város van náluk, annyi féle pizzát lehet ott is kapni. És némelyik Tényleg Nagyon Rossz. Barátaim hasonló igényekkel mentek ki és nagyon rossz élményeik voltak.


Szóval szerintem ha az ember egy vékonytésztás négysajtos pizzát eszik, akkor már elérte azt, amit lehet. Egyébként meg keresgélje a magyar pizzákat, sokkal jobbak :-)

2013. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!