Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A kínaiak tényleg esznek...

A kínaiak tényleg esznek kutyákat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Moralizálásnak itt nincs helye. Itt ételekről, italokról kérdezünk. Igen, a kanaiak esznek kutyát, mi meg eszünk lovat.
2015. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
"Kínzás nélkül megölöd, megsütöd, megeszed, azt csókolom." csak az a tohadt nagy probléma, hogy ők a lehető legnagyobb kínok között ölik meg őket, pl. élve megfőzik, élve megnyúzzák ..stb. ez nem kitaláció, ezek a tények, kutyás oldalakon, csoportkban, netes videókban meg lehet nézni fotókat, filmeket. az egy dolog, hogy megeszik, mert igen, más kultúrák más állatokat esznek ,csak nem direkt kínok kínjai között gyilkolják meg őket. persze a vágóhdíon, húsfewldolgozóban is milliárdnyi állat szenved,ott s profitmaximalizálás a cél, az állat kínja nem érdekes. az sem jobb igazából, viszont legalább nem örömmel és kéjjel kínozba ölik meg az állatokat, mint ahogy a kínaiak élve kopóvízben főzik meg élve lenyúzzák és még utána is bántják őket és a vágóhídon vagy a húsüzemben a többség nem szenved sokáig... múlt héten láttam egy szörnyű kínai fotót , a kutya még élt, belenézett a kamerába, le volt nyúzva a bőre és csak a szempillái voltak meg. az agyamba égett egy életre. .... de az a videó is ,amiben élve főzték meg őket..
2015. ápr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Általában nem nézem vissza a kommentjeim és a pontozásokat, de most megtettem. valaki nagyon kedves és jóindulatú volt, hogy lepontozott nullára..:) nem tudom miért, a kérdésre válaszoltam, na mindegy,úgy is a neten éli ki mindenki a kötekedési hajlamát, az életben meg meg se meri mondani a szemébe másnak, ha baja van vele . :)
2015. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Ez itt mind így igaz hogy a kutya ember mellé való és szerethető állat.De mi csak azért gondoljuk így, mert a kultúránk ezt diktálja.Ők ezt úgy tanulták már kiskorukban hogy a kutya finom, ellentétben velünk ,mert mi úgy tanuljuk hogy nem szabad bántani és hogy kedves állat.Ez csupán országok közti kultúra-külömbségről szól.Más nemzetek például minket néznek hülyének mert mi pedig csülök- és pacalpörköltet eszünk.Ami ha belegondoltunk akkor az egyik belsőség, a másik pedig az a láb ami a mocsokban jár.Más nemzeteknek ez a furcsa.
2015. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
Igen, csak ők direkt kínozzák őket kultúrális szokások miatt. Tehát az a legnagyobb probléma, hogy milyen kínokon mennek át ezek az állatok, mielőtt meghalnak, ami megváltás nekik.
2015. ápr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Europbában is élve főzik a csigát és a homárt, az mivel kíméletesebb?

falusi disznóvágást láttatok? szerintetek az nem állatkínzás?

én nyulat se tudnék enni, mert szerintem cukibb a kutyánál

viszont, ha állatvédők akartok lenni, akkor ne szelektáljatok, hogy egyik álllatot lehet gyilkolni, a másikat nem! beszélgessetek vegánokkal, akik az állatok minden kihasználását egyformán elutasítják. semmilyen állati eredetű dolgot nem esznek, mert állatot nem ölünk meg, sőt a bocik elől a tejet sem isszák el, mert a tehén nem az embernek tejel, hanem a borjainak

2015. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%

6: ezt a suletlenseget a kutyachippel honnan veszed? Ne etess mar minket baromsagokkal.


Egyebkent tenyleg kinozzak a kutyakat, mielott megolik es ez szerintem is nagy porblema. Es a disznovagast es tarsait is elitelem. Ha mar meg akarjak olni, tegyek kimeletesen.

2015. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os válaszoló, el vagy tájolva. A kínzás minősége, mennyisége, időtartama sokkal, de sokkal rosszabb ott, mint általában más országokban vagy a mi kultúránkban. Nem az az lényeg, hogy kutya vagy nem kutya (egyébként is , nem csak kutyát esznek. más állatokkal is ezt csinálják ) .Arról nem beszélve, hogy a gerinctelen állatok idegrendszere pl. sokkal fejletlenebb, nem tudnak olyan mértékű fájdalmat érezni, mint egy gerinces emlős .
2015. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

A kínaiak esznek kutyát, egyik haverom volt pekingben neki is kínálták, csak hát ő vega:)) De ők mindent megesznek ami mozog, szőcske, sáska, és talán még patkányt is.


A franciák meg macskát + békát is esznek és lehetne sorolni.....


Az állatkínzást sose értettem meg, vagy öld meg, vagy engedd el. A kedvenc storim ezzel kapcsolatban a méregdrága teknőc leves. A forró vízbe beleteszik a kis ékszerteknősőket, amik megpróbálnak kimászni, majd kinjukban belecsinálnak a vízbe, és meg is van a spec zamat a levesnek. Állítólag piszok finom a teknősszar leves :) A legtöbb embert aki csak pulton meg becsomagolva látott eddig húst azért szívesen elvinném egy vágóhídra lássa, hogy ölik meg, hogy belezik ki, és persze a virsli gyártó részleget se hagynám ki velük, tuti kidobnák a tacsot.

2015. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Eddig 3 kínai emberrel is alakítottam ki elég jó kapcsolatot személyesen, és mind azt mondták, hogy ők még sosem ettek, nem akarnak, és csak nagyon kevesen, falvakban esznek időnket. Én azt hallottam, hogy főleg koreában szokás.
2016. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!