Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a rizs italt?

Figyelt kérdés
Egyik héten egy idős koreai hölgytől kaptam rizs italt, (nem hinném hogy még egyszer is össze futhatok vele , szóval nem tudnám a receptet se elkérni)Azt tudom , hogy nem tejes volt, édes íze volt. Valaki esetleg le tudná nekem írni a receptjét? Köszönöm

2015. okt. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Rizstejet készítettem már, bár nem nagy élmény, kakaónak azért elment. Ahhoz áztattam egy kis rizst s később, amikor már puhább lett, elturmixoltam és leszűrtem.

A rizs maga nem édes, úgyhogy ezt bizonyára édesíteni és ízesíteni kell, hogy olyan legyen, mint a rendes, egész finom, bár szerintem a kókusztej nyomába se érő rizsitalok.

2015. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rizs, tej és egy kanál tiszafa
2015. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!