Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Főleg a fiatalok körében mi...

Főleg a fiatalok körében mi ez a pizza mánia?

Figyelt kérdés
Nincs bajom a pizzával, de sokan főleg fiatalok annyira odavannak érte, hogy nagyon, engem valahogy nem hoz annyira lázba... 24/F

2015. nov. 6. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pizzáért már évtizedek óta sokan odavannak, jó kis találmány.
2015. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Pizzéria a legkisebb faluban is akad kb, szóval biztosan van egy a közelben.

2. Rengeteg változatban kapható, tehát mindenki találhat az ínyére valót belőle.

3. A csóróbb fiataloknál jó szempont, hogy megvehetnek egyet közösen is és senki nem néz furcsán, mint ha egy adag rántotthúson kezdenének osztozni hárman. :D

4. Van egy "feelingje" hogy ha rendelsz egy pizzát a haverokkal és megnéztek egy filmet, vagy az esti buli előtt beültök valahova megenni egyet.

2015. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pizzát Isten teremtette azért, hogy egy kis boldogságot okozzon a mindennapjainkban.
2015. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vének, mint te meg én, már csak a jó véres bélszínsteaket értékeljük.. A kis buták hadd egyék a pizzát!
2015. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

[link]


"Megtalálható például a paradicsomban, a sajtfélékben, a halfélékben, ..."


Én sok pizzát eszem, egyszerűen szeretem. Ha belegondolsz olyan mint egy szendvics. Alul tészta rajta valamilyen húsos feltét sajttal. És nem neked kell megcsinálni, hanem kihozzák (sütöttem már én is magamnak, felesleges macera), általában olcsó, pesten akciósan 1200 ft-ért már jót is kapsz.

Egyébként ez nem csak itthon divatos, hanem pl. amerikában is.

2015. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nincs semmi bajom a pizzával, de amikor szinte minden tizenévestől azt hallom, hogy a pizza a kedvenc étele, akkor azért egy kicsit megemelem a szemöldökömet. Egyébként a fenti érvek mellett még az is közrejátszik szerintem, főleg a fiatalok esetében, hogy nem nagyon ismernek mást, csak a menzai kaját (ami szar), esetleg amit otthon főznek a szülők, nagyszülők hétvégente vagy ünnepekkor (ami ritka), illetve az ilyen fast foodot, mint a hamburger, pizza stb., ami viszont így a legelérhetőbb és legfinomabb kaja lesz számukra sokáig.
2015. nov. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Ősi magyar étel: nagymama kenyérlángosa. Anno Toldi tanította meg rá az olaszokat:)
2015. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pizzéria a legkisebb faluban is akad kb, szóval biztosan van egy a közelben"

Basszus jól el vagy tévedve...kis városban, khm faluban élek, a lakosok száma 6000 ezer

és NINCS egy pizzás se, se egy gyros-os......

úgy hogy én örülök, mikor a városban járok, hetente egyszer benyomhatok egy pizzát :D

2017. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Fiatalok körében", na ezen jót nevettem, azt hittem, valaki olyan tette fel a kérdést, aki már az ötvenes éveit tapossa.

A pizzát könnyű elkészíteni, gyorsan kész, akkor is ha te készíted a tésztáját. Sok "fiatal" meg rendeli vagy fagyasztottat vesz, ami még gyorsabb. És finom is, nyilván nem mindenki főzőzseni, viszont a paradicsom+sajt kombót sokat szeretik.

Én is pizzát szoktam enni, ha túl fáradt vagyok főzni. És örülök, hogy fiatalnak tartasz.

31/N

2017. febr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!