Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen magyar italt ajándékozn...

Milyen magyar italt ajándékoznátok egy külföldi 30év körüli férfinak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Tokaji Aszú-nak jó neve van, de hogy mit jelent a 3,4,5,6, puttonyos arról fogalmam sincs,nem szeretnék nagyon édeset venni, az inkább nőknek való. Unicumot pedig még sohasem ittam, de úgy olvastam hogy nagyon keserű. A pálinkán gondolkodtam még.. Az illető amúgy rövid italokat szokott fogyasztani, Jack Danielst, meg Jim Beam-et.

2015. dec. 5. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha az illető férfi a fent említett italokat szereti, akkor szerintem megpróbálhatnád a Tokaji Maximiliant pl.

Nálunk (Németország) férfiak és nők körében egyaránt nagy sikere volt, mindig kérik, hogy hozzak. A brandy-hez hasonló ital.

2015. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen pálinka. Attól magyarosabb ital nincs! De valami jó minőségűt vegyél!
2015. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
83%

A Maximiliant ne erőltesd inkább... értem, hogy a németeknél bizonyos körökben divat a pancsolt brandy (Weinbrandverschnitt), és ezért ehhez a löttyhöz is van valami perverz affinitásuk, de alapesetben nem sok mindenkinek ízlik. Az áráért egyébként az igazi brandyk jobbak szoktak lenni.


A pálinka kicsit aknamező, mert prémium árkategóriában is kimondottan sok a vacak, de ha olyan főzdéknél maradsz, mint pl. az Agárdi, a Pannonhalmi Pálinkárium vagy a Schiszler, akkor a minőség is rendben lesz, és ezeknek a stílusa is elég populáris, nem pedig 5 emberből 1-nek ízlő.

2015. dec. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor pálinka.
2015. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, ízlett-e neki?
2016. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!