Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Pizzára hogy illik a tukortojá...

Pizzára hogy illik a tukortojás?! Kóstolta már valaki?!

Figyelt kérdés
Érdekesen hangzik és jól mutat rajta! Kulon-kulon szeretem mindkettot, de egyutt még nem volt gusztusom megkóstolni! Valaki kóstolta / ízlett neki vagy rossz és nem érdemes?!

2016. aug. 24. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem seghogy, de van akinek ízlik
2016. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Valahogy én is hasonlóképpen vagyok vele:))
2016. aug. 24. 12:58
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
A hozzám közeli pizzéria szórólapján láttam olyan pizzát, amin van tükörtojás. Tehát annyira nem lehet rossz.
2016. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én ettem már olyan pizzát, nem vagyok tőle elájulva, de mindenkinek más jön be.
2016. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is láttam pizzériák szórólapján, meg tv-ben, és úgy jól is nézett ki, egyszer egy rendelt pizza mellé sutettem is kulon egyet, hogy majd rárakom, de valahogy úgy éreztem nem illik rá és nem akartam vele elrontani a finom pizzámat,úgyhogy nem kóstoltam meg. :))
2016. aug. 24. 13:25
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
En fott tojassal ettem, azzal finom volt :)
2016. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen,főtt tojással imádom én is :)

Egyébként a tükörtojásos is jó szerintem :)

2016. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%
Levághattál volna belőle egy kis darabot és úgy rátehetted volna anélkül hogy az egész pizza ízét elrontanád...
2016. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kedvenc pizzám a tükörtojásos :)


Ettem már több helyen is, de sokszor elcseszik. Én úgy szeretem, hogy még folyik a tojássárgája. Viszont sokszor tovább sütik (vagy a fene tudja) és úgy már száraz a közepe. :/

2016. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Na azt nem is gondoltam, hogy a fott tojás finom rajta, mindenképpen megkóstolom majd /mostanában sokszor rendelek pizzát/, de egyszer lehet, hogy a tukortojásta is "rászánom magam" !:)) /Am. nem ment pocsékba a tukortojás anyukám rizses lecsót evett és ahhoz pont jó volt neki (o tojást eszik tojással- nagyon szereti) / Nagyon koszonom a sok válszt, orulok, hogy sok ilyen segítokész, kedves ember van ezen az oldalon!
2016. aug. 24. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!